крем для обличчя реальних фактів, які Ви повинні знати при виборі кращого крему для обличчя

Якщо ви схожі на більшість людей, коли мова заходить про вибір крему для обличчя легко отримати трохи заплутався. Що так багато компаній, які виробляють стверджують, що найкращий крем для обличчя, як можна дійсно прийняти обгрунтоване рішення? У цій статті я сподіваюся у вас через лабіринт, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення.

Коли ви дивитеся на крему для обличчя ви хочете бути дуже обережні, щоб прочитати список інгредієнтів, перш ніж зробити покупку. Багато людей думають, що вони вибирають найкращий крем для обличчя просто тому, що реклама говорить так чи компанія пред’являє претензію, що його продукт є кращим. Багато хто з так званих кращих крем для обличчя не є ні природним, ні органічні.

При читанні етикетці інгредієнтів ви бачите такі речі, як акриламід, DEA (діетаноламіну), MEA (моноетаноламіна) і TEA (триетаноламін, і діоксан? Вони відомі шкідливі інгредієнти, але творці крему для обличчя продовжувати їх використовувати.

Аромат є ще одним дуже шкідливим інгредієнтом, щоб не упустити. Аромат може означати до 4000 різних інгредієнтів! Багато отруйні або викликають рак. Гіперактивності, дратівливості і депресії в результаті чого деякі аромати можуть викликати через те, як він впливає на центральну нервову систему.

Зберегти себе потенційним невдалий досвід і знати, що в будь-який продукт, перш ніж купити його. Багато виробників крем для обличчя стверджують, що використання активних натуральних інгредієнтів. Хоча це може бути правдою, вони використовують їх у таких невеликих кількостях, що вони не дають користувачеві ніякої вигоди. Якщо завод-виробник стверджує, що використання активних натуральних інгредієнтів, ви хочете, щоб переконатися, що вони використовують їх в концентрації не менше 50% або краще. Таким чином, ви будете знати, що те, що ви купуєте робить вам кілька хороших.

Компанії, що використовують шкідливі інгредієнти згадувалося вище зробити, тому що це допомагає їм заробити більше грошей, додаючи до їх нижньої рядку. Якісні компоненти коштують дорожче і коштує додаткових витрат. Ось цікавий факт. Деякі компанії з використанням кращих інгредієнтів у їх крему для обличчя насправді коштує менше з кількох причин.

1) Коли ви використовуєте крем для обличчя з якісними компонентами ви використовуєте набагато менше продукту. Іншими словами трохи просувається шлях.

2) Компанії, які виробляють якісну продукцію не витрачати там гроші на телевізійну рекламу, глянцеві журнали або знаменитостей і передати заощадження далі до вас.

Зворотною стороною є те, що потрібно зробити невелике дослідження, щоб знайти їх. Зараз Нової Зеландії в розвиваються хорошу репутацію для отримання кращого крему для обличчя та догляду за шкірою на ринку. Вони використовують натуральні рослинні інгредієнти, які настільки безпечні ви могли з’їсти їх! Ви повинні пам’ятати, що будь-який продукт, який ви трете на шкіру всмоктуються в кров, тому природні органічні рослинні продукти краще.

На закінчення зробіть невелике дослідження в якості крему для обличчя та догляду за шкірою з використанням органічних продуктів на основі рослин для досягнення найкращих результатів. Тримайтеся подалі від будь-яких крем для обличчя або по догляду за шкірою, які використовують небезпечні хімічні речовини і низької кількості активних інгредієнтів.