зробити ваші зуби біліші за Lipsense

Білі зуби завжди були бажані для чоловіків і жінок. Сьогодні красиві зуби на додаток до способи досягнення біліше зуби, здається, у перших рядах самих красі журнали, рекламні ролики, а також рекламні ролики. Ви помітили, всі варіанти на позабіржовому відбілювання комплекти доступні на полицях на місцевому Walmart? Про марнославства! Ви можете розраховувати на мене, що на групу вагонів теж.

Всі мої дослідження на досягнення біліше зуби сталося після того, мені сказали, що зуби з легким жовтим відтінком не може досягти найвищого рівня білого, що ви хочете, навіть з відбілюванням. Відбілювання зубів також може бути не тільки руйнівним для вашої емалі на вас зуби, але й підняти рівень чутливості на яснах. Зважаючи на всі ці негативи до уваги я досліджував природні способи, щоб зробити тоновані жовті зуби здаються білішими. ”

Це дійсно дивно для мене, наскільки добре щось само безглуздо, як носити сині тоновані Глибше Рожевий LipStain наступним шаром sheerer
Губи Sense lipstain теплі тони колірної може робить ваші зуби здаються білішими. Я продовжував намагатися цю техніку з більш темним відтінком синього тону, такі сливи Sense губ який, здається, працюють добре, коли а потім трохи більшу глибину кольору на вершині такої Самона. Як ви можете собі уявити, це дуже поширене, що теплі тони особи, матиме жовтий відтінок зубів, а також їх шкіри. Майте на увазі, що Lipsense є ідеальним рішенням для створення ваших зубів біліше, тому що це насправді шарів і ніколи не поєднуються. У кінці вашого тришарової lipstain процесу, вам буде в змозі комплімент вашому тону шкіри, вибираючи або чисто теплий тон або холодний тон для вашого останнього шару. Ваші сині Lipsense напівголосно відкину просто ідеальна кількість синього щоб поліпшити зовнішній вигляд ваших зубів, зберігаючи при цьому набагато занижена відтінок через вашу доданої теплі тони колірної на вершині.

Ваш, ймовірно, зацікавлені в отриманні яких Sense губ кольору, які ви повинні розглянути для ваших перших 2 шари пігменту. Деякі з моїх улюблених вибори є Roseberry, Трильйон Беррі, Темно-рожевий, SheerBerry, сливи і сливи Принцеса Lipsense з діамантами. Тепер ми перейдемо до колір, який буде використовуватися в якості останнього шару, яка повинна бути близька в тон, який колір ви зазвичай носите, щоб хвалити тебе був тон шкіри. Ось деякі з кращих варіантів для тих, sheerer помада кольору, як солодовий, Спеція Ice, бежевий Шампань, Рожеве шампанське (холодні тони), Літо любові, золото шампанського, Sunburst Orange. Ви повинні завершити свій колір з глянцевим блиском, щоб доставити Ваш вологи.

Наскільки велика її мати прості природні рішення, щоб зробити вашу посмішку просто, що набагато яскравіше.