Як зберегти шкіру виглядає чудово

Ваша шкіра це перше, що хтось помітив, про вас так і має бути однією річчю, ви даєте найбільшу увагу. Деякі люди схильні до постійних і соромно прориви шкіри, а інші страждають від випадкових прищ або вугор. Незважаючи на це, акне є проблемою ми всі стикаємося в той чи інший момент. Ви можете полегшити наявність акне, приділяючи щодня послідовне очищення і догляд за вашою шкірою. Тому що прищі викликані завалами в фолікулах шкіри обличчя і перевиробництво шкірного сала, що закупорює сальні залози, багато в чому це генетичні або гормональні проблеми, яка часто зникає як ви доїдете до двадцятих років. Ви можете виконати наступні дії, щоб запобігти плями і знизити ймовірність прориву на вашому обличчі.

Перший крок до красивої шкірі, це мити обличчя щоранку, як тільки ви прокинетеся. Це важливо, оскільки протягом всієї ночі, коли ви спите, ваш маслами шкіри релізі. Мало того, що миття особи змусить вас почувати себе свіжим і розбудить вас небагато, але це змиє олії, залишаючи обличчя свіжим і чистим. Не використовуйте мило або нормальне мило, щоб вимити обличчя, тому що це буде сухою шкірою поза. Використовуйте миття особи, як Olay акне фейс-контроль штат Вашингтон Це миття особи дозволить усунути вугри і запобігти майбутнім прориви.

Olay продукти без мила і гіпоалергенні і не закупорюють пори. Вони мають легкий запах і легко видаляти масла і домішок. Потім, використовуйте скраб для обличчя Olay, як вугор клірингова скраб, який зробить вашу шкіру м’якше, як його саліцилова кислота лікування усуває і запобігає вугрів. Промокніть обличчя сухим рушником. Потім нанесіть зволожуючий крем з деяким фактором захисту від 15 до 30, залежно від того, як багато на сонці ви плануєте отримати в той день. Спробуй Neutrogena Oil-вільної вологи для комбінованої або жирної шкіри з SPF 15. Це має легкий аромат і моментально додати вологи на вашому обличчі. Тепер ви готові поставити на свій макіяж.

Ще більш важливо, ніж мити обличчя з ранку добре піклується про вашу шкіру в нічний час. Після зняття макіяжу, вимийте обличчя мити обличчя, як ви робили вранці. Використовуйте Olay 2-в-1 Щоденно особі Полотна для комбінованої жирної шкіри. Змочіть тканину і протріть його навколо в ваших руках для того, щоб створити піну. Використовуйте гладку сторону тканини перший протирати все обличчя, приділяючи пильну увагу до вашої проблеми районів і областей, в яких ви звернулися макіяж. Потім переверніть тканиною і використовувати текстурованою стороною для відлущування вашому обличчі. Сухі та мертві клітини шкіри будуть згладжені, залишаючи здорові під шкірою. Сполосніть обличчя і висушіть.

Потім нанесіть e.l.f. Zit Zapper вашої проблеми таких областях, як ваші Т-зоні або безпосередньо на прищі. Поєднання саліцилової кислоти, гамамелісу, і масло чайного дерева зменшить набряк прищі і висушити їх, що робить їх зникне через два дні. Нанесіть нічний крем після цього, як Aveeno SMART Essentials Нічне інфузійна вологи. Натуральні інгредієнти, як екстракт полин допомогти зафіксувати вологу і ваша шкіра буде сяючою і з’являються світлові вранці.