Французький манікюр керівництво

Французький манікюр нігтів класичний вид. Вона підходить для особливих випадків, таких як весілля і для випадкових днів, наприклад, на пляжі. Зроби сам французький манікюр можна зробити і вдома за допомогою трафаретів застосовувати лак для нігтів. Нігті в основному овальної форми, щоб пом’якшити краю і пофарбовані світло-рожевого пальто в той час як кінчики пофарбовані тонким краєм пальто яскраво білої фарби нігтя. Досягнення ідеального французького манікюру не повинні бути дорогими. У той час як ви можете мати ваші нігті зробили в місцевому спа-салоні або нігтів, ви будете здивовані, дізнавшись, що створення цього погляду самостійно досить просто! Neutral. Якщо ви хочете грати в безпеці, можливо, що ви будете їхати за те, що позначено як звичайні. Якщо ви проста людина, якій ви можете піти на нейтральну помаду і просто основа під макіяж. Ви можете зробити свій власний французький манікюр, або ви можете мати салон полірувати нігті. Якщо ви робите вашу власну, самий простий підхід полягає в придбанні французького комплекту манікюру.

Одна з чудових особливостей французького манікюру є те, що він показує менше недосконалості і менше фішок, що кольорова манікюр. Елегантність дійсно те, що французький манікюр нагадує. Цінує цвяхи, які знаходяться в центрі уваги, поки вони залишаються стриманий і природним. Кінчики або нігті або нігті чистять з білим, або не зовсім білий лак для нігтів, а інша частина нігтя забарвлюється м’ясисті рожеві, а іноді і бежевого кольору. Незліченних варіаціях постійно створюються і використовуються або з різних колірних варіаціях. Стиль простий. Кінчик нігтя пофарбований білою або будь-який колір, близький до кольору, що ви поставите на решті ваш французький манікюр nails.French звичайні з Франції, як ви можете здогадатися з назви. Багато людей думають, що якщо вам це зробити, то ви побачите, що це буде коштувати цілий стан, але з моєї відмінних рад. Французький манікюр конструкції, як правило, робиться в манікюрних салонах. Це може статися через салони нести усе обладнання (і таланту), щоб створити деякі дивовижні зразки.

Як тільки ваші нігті сухі, ви можете видалити напрямні, а потім пофарбувати інші нігті з чистою або непрозорий колір. Початківці повинні вибрати чисто колір так, що вони можуть просто зафарбувати весь ніготь. Це займе трохи більше зусиль, щоб підроблені природну красу, ніж це робить, щоб отримати, що більш очевидно, склали погляд. Хитрість полягає в тому, щоб грати на кольори тіні або два більш яскраві, більш багатий чи тепліше, ніж ваш природний початку colors.For, захопіть ніготь різак і обрізати нігті. Коли ви урізали їх бажаним чином, подати їх. Як рада, як правило, подати нігті односпрямованим. Зберігає нігті міцними і менш крихкими. Як тільки кінчики нігтів висохне, нанесіть напівпрозору оголеною кольору на польському на всю нігтів. Знову ж, другий шар може бути істотним залежно від товщини польського і, як завжди дозволяють сушити нігті ретельно. Коли ви закінчите, нанести один шар або два з світло-рожевого або бежевого для нігтів, щоб весь ніготь, щоб запечатати все це і зробити білим кінчиком не виділяється занадто багато. Дайте йому висохнути, і все готово! Чи є ви відвідати Ванкувері або у вас напружений графік роботи тут, що змушує вас виглядати для спокійного обробка нігтів, ви можете знайти багато варіантів в багатьох салонах в цьому жвавому місті.