отопластика змінити ваші вуха для більш привабливого вигляду

Отопластика також відомий як хірургія вуха. Цей тип процедури використовується або для зменшення розміру вух або тягнути видні вуха ближче до сторони головки для більш привабливий вигляд.

Ця операція є дуже популярним для дітей, починаючи з чотирирічного віку. Це дуже роки становлення і відстовбурчені вуха може бути джерелом емоційного болю від дражнять і насмішок з боку інших дітей. Тим не менш, діти не тільки ті, які може мати ця операція. Багато дорослих звертаються до цього виборні процедури для підвищення їх зовнішній вигляд і дати собі заряд упевненості в собі.

Як і всі види пластичної хірургії, отопластика повинно бути зроблено і кваліфікованих косметичного хірурга. Ці хірурги провести кілька років у медичній школі, а також пройти практику спеціально для отопластика.

Для того, щоб знайти кваліфікованого хірурга, людина може розглянути можливість проведення консультацій зі своїм лікарем, щоб знайти компетентного напрямків в області. Якщо Ваш лікар не знає хірурга, який може завершити цей тип процедури, людина може звернутися до Інтернету, щоб знайти пластикові асоціації хірургії, перелік яких кваліфікованого фахівця у вашій області.

Пройшовши через асоціацію можу запевнити пацієнта, що хірург зустрівся і підтримки високих стандартів для підтримки членства в group.There та інші типи незручності, які можуть супроводжувати такого роду операції. Пацієнт може відчувати оніміння під час або після операції. Це, однак, повинно вирішити поодинці.

Крім того, можливі головні болі, які можуть бути звільнені від більш-рецепта ліки, як ібупрофен або ацетамінофен. Крім того, пухлина може статися. Щоб зменшити набряки, тримайте голову піднятою (навіть під час сну) протягом декількох днів.

Хоча отопластика становить прямий процедури, все ще існують ускладнення, які можуть виникнути. По-перше, за будь-якої операції, можливо для пацієнта, щоб розробити тромбу в хрящі площа вуха. Часто ця проблема є самостійною Рішення.

Однак, іноді, хірург повинен повернутися і видалити його з допомогою голки. Крім того, ще одне ускладнення розвивається інфекція. Це ускладнення можна у всіх видах операцій, тому що шкіра природно утворює бар’єр проти бактерій.

Коли шкіра розрізається (випадково чи хірургічно) він забезпечує легкий доступ до крові та інших тканин, що є ідеєю для зростання бактерій. Хоча можливі інфекції, приймаючи антибіотики є простим і поширеним засобом. Важливо стежити за ознаками інфекції, тому що цей тип ускладнення рідко проявляється відразу ж після операції. Часто це займає день або два для знаків розвиватися.

Це може бути важко, тому що вухо може бути червоним і опухлим від операції. Проте, якщо пухлина росте і почервоніння поширення, вони можуть бути ознаки інфекції. Іншим загальною ознакою інфекції є біль, а також киць-подібний дренаж з розрізу.

Якщо у вас є які-небудь з цих ознак або симптомів, зверніться до хірурга негайно. Він зможе призначати ліки вирішити інфекції. Як і в будь хірургії, там обов’язково буде деякий дискомфорт, але з сучасними ліками, вони можуть бути мінімізовані за кращі результати.