нікель Висип ви реагуєте на ваші коштовності

Ви отримали червоні шишки шкіри через носити певні прикраси? Як щодо блискавки? Для деяких людей, які можуть створити почервоніння шкіри і марок. Це не завжди легко з’ясувати джерело висипки, тому що метал не висип може початися негайно.

Взагалі порушника металу нікелю. Це дуже поширений елемент у ключів, кільця, компонентів мобільних телефонів, ювелірні вироби, гудзики на штанах і навіть бюстгальтер засувками. У результаті проблема називається контактним дерматитом і це алергічна реакція. Подібно до того, як деякі люди отримують сінна лихоманка, інші алергічні реакції у вигляді висипу. Як правило, він буде залишатися в області прямого контакту, але може поширитися на пальцях в контакт з ним.

Отже, що ж ви робите? Перш за все, подивіться, що у вас є і подивитися, якщо у вас є прикраси, які ви носите, за звичкою, і ви навіть не подобається. Це легко здаватися! Деякі люди будуть покласти шматочок стрічки під їх годинник, так що метал безпосередньо не стосуються шкіри. Це те, що ніхто не побачить і може захистити вашу шкіру. Ви також можете отримати вироби з пластмаси, а не метал, але це виклик. Блискавки, може викликати реакцію для деяких, і якщо це так, то отримує одяг з пластиковими кнопками є кращим вибором, оскільки металеві гудзики будуть мати однакову реакцію зазвичай.

Якість ювелірних виробів ви можете отримати щось змінити. Наприклад чотирнадцять каратне золото або срібло є більш високу якість. Подібно до того, як ми можемо знайти дерматології перевірені зволожувачі, є також гіпоалергенна ювелірні вироби. Так багато людей є проблеми, що нині ціла індустрія для цього. Будьте обережні, про пірсингу, як це має бути з нержавіючої сталі, а не дешеві ситуації.

Щоб вилікувати висип є аптеці креми зроблені з гідрокортизону. Це звичайно використовується два рази на день. Ви також можете використовувати натуральні інгредієнти, такі як масло чайного дерева, масло нима, алое віра і суміші випічки соди з водою, щоб заспокоїти шкіру. Льняна олія допоможе зупинити запалення і свербіж.

Уважно подивіться на предмети, які стосуються вашої шкіри, щоб уникнути металу висипом і мозковий штурм на замінники, так що ви не посилити існуючі проблеми. Якщо у вас є шкіра, яка чутлива до металу ви можете також мати контактний дерматит на інші ситуації, як чорнило в татуюваннях або певних видів тканини.