зріла макіяж виглядати красивою незалежно від вашого віку. знаменитості редакційної візажист Френсіс Хетеуей ділиться своїм улюбленим красу і продукти

Як і багато жінок у віці, вони можуть виявити, що вони повинні переосмислити косметики процедуру, яка вже не відповідає їх зміни шкіри. Пігментних плям, підвищеної сухості і втрати вібрація є одними з конкретних проблем, що стоять перед 50 + жінки.

В якості однієї з найжвавіших візажистів в бізнесі, я працював з подібними Джина Девіс, Ванесса Вільямс і Бетт Мідлер. Я вважаю, дозрівання жінки можуть виглядати краще, ніж будь-коли, вони просто повинні перемкнути свій макіяж, як вони будуть їх гардеробу. Все це займає трохи ноу-хау і правильні продукти:

• Підготуйте вашу палітру. Грунтовки підготовки шкіри до макіяжу застосування згладжування поверхні шкіри, заповнюючи лінії і приховуючи недоліки. Я завжди використовую обличчя, очей і губ праймера перед нанесенням декоративної косметики. Ключ для жінок 50 +, це подивитися на продукти, які пропонують зволожуючі формули для полегшення сушки шкіри і світловідбиваючі інгредієнти для дифузні лінії, для більш плавною і навіть зовнішній вигляд.

• Повернути колір. Багато жінок у їх 50-их, що їх шкіра стає сухою і болючий, і воно втратило своє природне сяйво і колір. Я рекомендую використовувати зволожуючі продукти, які допомагають активізувати ваш погляд, такі, як лінії Vital Сяйво розм’якшення макіяж-Зволожуючий. Його водній основі формула з SPF 15 підвищує вологу, а її підвищена щільність кольору оживляє колір обличчя. І його дуже легкі формулу не буде влаштуватися в лінії або зморшки. Спробуйте використовувати кисть для нанесення цього продукту ця техніка створює професійний вид макіяжу і забезпечує точне нанесення. Найкраще, Vital Сяйво робить його легше, ніж коли-небудь для жінок + 50, щоб виглядати краще, що пропонують безкоштовні поради, рекомендації та зразки продукції. Просто зателефонуйте (800) RADIANT сім днів на тиждень, щоб поговорити з живою спеціалістом краси.

• штрихи. Один з моїх улюблених рад використовує світло погляд порошок в бронзовому відтінку додати вимір і виділити вилиці. З великим куполоподібні кисті, підмітати кольору від скул через ніс в іншу сторону обличчя, а також на скронях і вздовж лінії росту волосся. Поєднання круглу кисть і бронзовий відтінок досягається розкішний і природно, сонце поцілував погляд.

З правом продуктів, будь-яка 50 + жінка може поліпшити її природну красу для оновленої, сяючий вигляд.