гелеві нігті – Fimo Nail Art – популярний вибір для прикраси нігтів

Бренд полімерна глина, Fimo стала однією з найбільш популярних ідей прикраси нігтів серед манікюру та їх клієнтів. Millefiore глини тростини виготовлена ​​з Fimo і використовуватися на нігтях відомі як мистецтво Fimo Nail. Fimo відомий своїми властивостями твердості, міцності і здатності зберігати форму без спотворення, яке є однією з причин його популярності серед манікюру. Клієнти люблять цей цвях мистецтво, тому що відмінно виглядає на свої нігті, Є так багато варіантів, щоб вибрати з, і це триває дуже довго на своїх нігтях.

Використання Fimo Nail Art є відмінним способом для нігтів санітарів перенести свій бізнес вперед. Це економить їм багато часу з точки зору розробці, проектуванні і розпис нігтів вручну. Гвоздь експерта, отже, не повинні мати навички, щоб малювати і ліпити, як акриловий Fimo приходить в очеретах сотень конструкцій, а також попередньо нарізані Якщо технологій вимоги. Клієнт просто повинен вибрати шаблон дизайну або вони хотіли б і вставте їх на нігті.

Якщо ви професіонал, фімо тростини є кращим варіантом для вас, оскільки вони легко можуть бути закріплені на гелеві нігті, лак для нігтів і навіть акрилові нігті. Для нанесення на лак для нігтів ви повинні переконатися, що очерет нарізаний тонкими як папір, близько 0,1 мм до 0,2 мм і застосовуються обережно пінцетом точністю. Спочатку нанесіть базове покриття, а потім помістити шматочок Fimo з краплею клею на нігті. Потім можна завершити нігтів із застосуванням верхнього шару.

Для вбудовування Fimo скибочки на гелеві нігті, перший ліпити нігтів з гелем, а потім застосувати шматочок натисканням вниз з поліетиленовою плівкою. Лікування нігтів гелем під УФ-лампою і заповнити решту процедури гель нігтя. Для акрилових нігтів, застосовувати кольорові акрилові на нігтях, то прозорого акрилу. Покладіть скибочки на Fimo неотвержденного поверхні і увінчати його з останнього шару. Форма нігтів до потрібного рівня, щоб отримати кращі результати. Якщо ви думаєте, скибочка Fimo надто густа, можна дати йому висохнути і спилювати надлишкового, а потім поповнити його з останнього шару.

Найкраще інвестувати в цілому Fimo тростини, як ви завжди можете нарізати його на потрібної товщини себе без будь-яких втрат, а також використовувати їх на натуральні нігті. Тим не менш, важливо, щоб ви скибочку тростини з дуже гострим лезом, щоб уникнути розмивання зразок і спотворюють її форму. Гончаки повинні бути ідеально нагрівається перед використанням, так що ви можете скоротити їх з легкістю. Потепління може бути зроблено або шляхом тертя тростини між долонями або тримаючи його під світло на деякий час. Деякі Fimo палички сьогодні навіть не повинні бути нагріті до нарізки.

Fimo тростини і скибочками доступні в широкому діапазоні. Моделі варіюються від фруктів, квітів, смайликів, комах, птахів, малюнки, льодяники, зірок, щоб назвати декілька. Ви можете вибрати один шаблон або навіть можете вибрати для створення барвистих колажів для нігтів ваших клієнтів, використовуючи різноманітне скибочками Fimo. Можливості з Fimo безмежні. Ви можете створити новий вигляд кожен раз і є нічого собі від ваших клієнтів.