Я хочу бути тонкий і стильний

Ви дійсно хочете цього? Як і в США, де 50% дорослого населення мають надлишкову вагу, а 25% дорослого населення страждає ожирінням, людей, що живуть у Великобританії теж стають все більш ожиріння з кожним днем. Є певні чинники, які очолюють список чинників, які допомагають у збільшенні ожиріння. Надмірне споживання харчових продуктів, лінь, відсутність фізичної активності і генетичні порушення є одними з основних причин, чому хтось стає ожиріння. Крім того, ожиріння може також виникнути в результаті прийому деяких видів ліків, призначених для лікування інших захворювань.

Так чому ж ми додати жир? Елементарний відповідь, що наш організм генетично запрограмовані на створення енергетичних резервів для погані часи. Кожен день ми споживаємо енергії – калорії – і використовувати енергію. Якщо ми поглинаємо більше, ніж ми використовуємо тіло перетворить додаткової енергії жиру, який є спосіб тіла резервування цієї енергії у випадках, коли це необхідно. Таким же чином, коли ми споживаємо менше енергії, ніж ми користуємося щодня тіло буде мати, щоб отримати відсутню енергію зі своїх резервів за рахунок спалювання жиру.

Для того, щоб тримати його просто ми не враховували один істотний факт: тіло є вибір, що при отриманні додаткової енергії: він може або використовувати жиру або м’язової маси. Наша генетична програма завжди віддає перевагу збереження жиру в гіршу раз так, якщо наше тіло потребує, щоб отримати додаткову енергію, вона завжди віддає перевагу використовувати масу м’язів, ніж при використанні жиру. Ви, можливо, помітили, що люди, які йдуть на екстремальні дієти і в свою чергу, здається, втрачають свою м’язову масу, але тримати їх на жир – в основному навколо талії – це саме те, чому. Єдиний спосіб змусити організм використовувати жир, а м’язова маса за допомогою м’язів і спосіб використання м’язів, щоб тренуватися. Коли ми тренуємося і використовувати наші м’язи тіла програма буде вважати, що м’язи необхідні для нашого щоденного виживання і, отже, не можуть бути скомпрометовані. У свою чергу, тіло не буде використовувати м’язову масу, як енергетика – насправді все навпаки тіло буде побудувати додаткову м’язову масу. Для того щоб отримати додаткову енергію, необхідну тіло буде використовувати жир.

Важливо також, щоб переконатися, що наше тіло отримує правильне харчування, а не тільки потрібну кількість калорій. Переконайтеся, що ваш раціон включає в себе овочі знежиреного м’яса, таких як риби і птиці і білки з таких джерел, як яйця і молоко. Їжте в міру і використовувати здоровий глузд вам не потрібно читати книгу, щоб знати, що глибоко смаженої їжі не добре для вас і що курячий салат краще, ніж чізбургер. Більшість з нас може зробити гарне судження про те, що їжа хороша для нас, але багато хто з нас просто проігнорувати це рішення.

Ви можете втратити зайву вагу, коли ви поєднуєте м’які вправи та збалансоване харчування.
Це необхідно, щоб сказати “ні” всі наступні речі:

• смаженої їжі
• нездорову їжу, як хот-доги, піцу і багато іншого
• Молочні коктейлі та холодні напої
• Жир збагаченого матеріалу, як вершкове масло
• Позапланові харчові звички

На закінчення для того, щоб скинути зайві фунти і зберегти пропорційну тіла і м’язової маси пам’ятаю здійснювати регулярністю є в міру і намагатися уникати погане харчування і, найголовніше споживають менше калорій, ніж ви користуєтеся щодня.