Як правильно вибрати сонцезахисний крем

Це необхідно використовувати сонцезахисний крем щодня, особливо, коли ви завжди піддається шкідливих променів сонця. Крім того, важливо правильно вибрати сонцезахисний крем для вас для того, щоб захистити шкіру належним чином. Ось кілька порад.

По-перше, необхідно враховувати при використанні олії для засмаги є безпечними, експерти кажуть, що використання масла засмага жорстким для шкіри, і вони мають більш низький SPF яких не достатньо, щоб захистити шкіру від шкідливих променів сонця. Крім того, це також може викликати рак шкіри. Використовуйте сонцезахисний крем з SPF 15 або вище, чим вище, тим краще. Тим не менш, різні види діяльності вимагають різних сонцезахисних кремів. Іноді, звичайний сонцезахисний крем не достатньо. Якщо у вас світла або світла шкіра, ви повинні використовувати ті, з SPF 30, світла шкіра може згоріти легко.

Крім того, у вас буде менше ризику отримати рак шкіри. При виборі сонцезахисного крему, вибрати ті, як з УФ-А і УФ-захистом B. Це дуже рекомендується. Якщо ви в спорті або ви робите діяльності у води ви можете використовувати сонцезахисний крем доказ води, це спеціально розроблена з тими видами діяльності. Але, навіть якщо це водонепроникний, рекомендується повторно використовувати це часто. Крім того, необхідно застосовувати сонцезахисний крем за 20-30 хвилин до піддаючи себе НД

Сонцезахисний крем буде працювати належним чином, якщо він вбирається в шкіру в першу чергу. Завжди повторно сонцезахисний крем, навіть якщо погода хмарна. Це тільки підкреслює важливість використання сонцезахисний крем щодня. Використовуйте бальзам для губ, який містить сонцезахисний крем, сонячні промені можуть затемнити губ, а також, бальзам для губ також може вилікувати і запобігти висиханню і розтріскування.

Майте на увазі, що перевірка терміну дії вашого сонцезахисного крему, щоб переконатися, що це дійсно захистити вас від шкідливих променів сонця.