Як виправити загальні помилки красу в одну мить

Багато жінок отримують стрес і втрачають впевненість у прохолодному обличчя краси промахи які в іншому випадку можуть бути виправлені, якщо б вони тільки знали кілька трюків краси. Нижче наведені деякі з найбільш поширених помилок, які красою може бути виправлено в найкоротші терміни без необхідності краси професіонал у кущі Ландау.

Туш безлад

Довгі вії так спокуслива тенденція для багатьох жінок, щоб носити тонни з них, що є помилкою. Носіння занадто багато туші великою помилкою красу, вона має тенденцію групуватися і зробити це незручно, не кажучи вже непривабливо. Погано застосовувати туш також сумно відомий розмиття і робить вас виглядати, як ніби ви щойно прокинувся прямо з дикої ночі партії, або що ви тільки що був емоційний зрив і плакала весь день, або що ви нечупара. У кожному разі, це робить вашу зовнішність виглядати захаращеній. Припустивши, що це не ваші наміри, ви можете легко виправити це поширена помилка краси, переконавшись, що ваша туш досить нова (старі, як правило, висихають і грудку всередині). Нанесіть один шар туші для вій за один раз. Дайте йому повністю висохнути, перш ніж додати ще один шар туші. Використовуйте гребінець вій, щоб отримати згустки, якщо такі є. Вибираю швидко сухий і водонепроникної туші.

Підводка для очей розлад

Застосовуючи олівець для очей може бути трохи складніше і може зайняти деякий звикнути. Вибір підведення для очей, що не мазок, залишається на місці протягом декількох годин, і має точну кисті (якщо це рідкий лайнер) є важливими. Для новачків у застосуванні або олівці для очей досі не отримали повісити його, краще використовувати олівець, а не рідку підводку, тому що це легше застосовувати. Застосувати лайнера на верхній кришці, з викладенням ваших краях кришки якомога точніше і по можливості рівномірно. На нижній кришці, окреслити зовнішні куточки для драматичного ефекту. Не застосовувати все це шлях до внутрішньої частини, якщо ви не хочете виглядати занадто темними або готики.

Особи хаос

Багато жінок заздрять чітко і бездоганний колір обличчя з граней краси в журналах. У той час як ці образи в основному повітря щіткою в комп’ютерах і практично неможливо створити природно, їх макіяж робить велику роботу в створенні їх обличчі з’являються бездоганна. За допомогою консілера і фонд може пройти довгий шлях, щоб забезпечити вам яскравий і красивий колір обличчя те саме що знаменитостей і моделей. Важливо, щоб вибрати правильний відтінок. Краса або макіяж фахівець може легко допомогти Вам у виборі потрібного відтінку для Вашої шкіри. Після миття, тонізуючий і зволожує, використовуйте консилер більш плям і темних плям на шкірі. Змішайте їх, поки вони не стануть непомітними. Dot рідке тональний засіб за очками в лоб, щоки, ніс і підборіддя (як якби ви ставили в зволожувач) і DAB і суміш, поки вона виглядає природно. Переконайтеся, що ваша шия і обличчя того ж відтінку. Використовуйте основу на шию, а коли це необхідно.