корисні поради у втраті целюліту

Ці непривабливі ямочки, які з’являються на задню частину стегон і на дупі, як ви стаєте старше або набрати вагу, як правило, відомі як целюліт. Жінки, швидше за все, отримати целюліту в їх 30-их. Точна причина виникнення целюліту не відомо, чи і немає ніякої магії лікування для неї. Але є кроки, які можна зробити, щоб зменшити прояви целюліту.

Перший крок, щоб прийняти це, щоб скинути зайву вагу. Целюліт складається з жирових клітин, тому, чим більше жирових клітин у вас більше целюліту ви можете розвиватися. У середньому, жінки втратити 5 кг м’язової маси і розвиток 15 фунтів жиру кожне десятиліття. Крім того, шкіра стає тоншою з віком жирові клітини так буде більш помітним. Їжте здорову і збалансовану дієту і спробувати дістатися до своєї ідеальної ваги тіла. Пийте багато води кожен день, щоб очистити організм від токсинів і зволожує шкіру.

Наступний кращий крок зробити, щоб втратити целюліту цю вправу. Необхідно замінити жирові клітини з м’язів і кращий спосіб зробити це через щоденні фізичні вправи. Поєднання кардіо, силові тренування і гнучкість повинні робити свою справу.

Частина з кардіо вправи програма повинна складатися з 2 хвилин помірної ходьби, їзди на велосипеді або ходіння по сходах. Ви повинні збільшити інтенсивність протягом 8 хвилин і дістатися до точки важко дихаючи, але все ще в змозі говорити короткими реченнями. Після кардіо, важливо, щоб охолонути протягом 2 хвилин. Це нормально для використання критого тренажери.

Дотримуйтесь з кардіо 15 хвилин вправ для силової підготовки, орієнтованих на проблемних зонах. Наприклад, якщо ваша проблема області стегон ви повинні робити вправи спеціально розроблені для збільшення м’язової ваших стегон, такі як підйоми ніг. Додавання щиколотки вага, як ви прогрес допоможе також. Для целюліту на сідницях, робити присідання або випади з обважнювачами і проведення легких ваг на вашому боці.

Найбільш важливою частиною вправ, щоб розтягнути після кожної частини вправи силових тренувань. Це допоможе збільшити довжину і гнучкість м’язів, а також зменшити ризик травми. Це також допоможе збільшити ваші сили так що ви можете збільшити кількість тренувань протягом довгого часу і побудувати більше м’язів. Деякі жінки вважають за краще тренування пілатес, що поєднує в собі міцність і гнучкість, вправи.

Креми, які стверджують, що можуть зменшити целюліт не були доведені, щоб бути ефективними. Використання спрею на загар може зменшити прояви целюліту. Якщо у вас грошей кури не клюють, ви завжди можете спробувати більш дорогою альтернативою такі як лазерне лікування або ліпосакції. Але знайте, це не вилікувати все і целюліт може повернутися.

Втрата целюліт не легко, але з правильної дієти і фізичних вправ, ці стегна сир може бути просто пам’ять. Існує дуже хороший ресурс, який йде в набагато більш докладно на тому, щоб позбутися целюліту і включає в себе день від дня план дій, а також. Вона допомогла багатьом жінкам у досягненні їх цілей і змінити їх зовнішній вигляд. Ви можете дізнатися більше, відвідавши наш сайт.

Всі права захищені по всьому світу. Передрук людини: Ви можете передрукувати цю статтю, якщо ви залишите всі посилання активні і не редагувати статті в будь-якому випадку.