весело провести час на сонці, але зберегти шкіру під прикриттям

Він сказав, що профілактика це найкращі ліки-це, звичайно, відноситься і до шкіри. Краще лікування старіння є запобігання шкідливого впливу сонячних променів, що це викликано. Застосувавши право актуальні продукти, поряд зі споживанням право вітамінів, може допомогти вам зберегти молодий, здорової шкіри протягом тривалого часу. Це також збільшить ваше здоров’я в цілому.

Хоча генетика і природні гормональні процеси старіння грають важливу роль в тому, як вік шкіри, найважливіший фактор старіння шкіри є пошкодження клітин, викликане впливом УФ-випромінювання. Виставляємо нашу шкіру два різних типи ультрафіолетових променів і одночасно причиною пошкоджень. УФ-променів призвести до пошкодження поверхні шкіри і відповідають за сонячні опіки. UVA промені подорожують під шкіру в дерму, де вони стінах пошкодження клітин і порушити виробництво колагену і еластину. Вони несуть відповідальність за зморшки, провисання і гіперпігментації (прищі).

Антиоксиданти боротися з цим пошкодження шляхом ремонту пошкоджень, викликаних УФ-променів. Вони найкраще при ремонті поточних і недавніх ушкоджень протягом минулих ушкоджень, хоча вони можуть надавати позитивний вплив на старих сонячних променів. Актуальні креми і сироватки з високим вмістом вітамінів А, С і Е, а також екстракти зеленого чаю, Q-10, сої і екстракт виноградних кісточок було показано, що ефективні антиоксидантні властивості. Dermalogica вирівнювання тону шкіри Крем містить вітаміни-антиоксиданти С і Е, а також екстракт виноградних кісточок, боротися пошкодження сонцем

Дієта, багата антиоксидантами, допомагають боротися пошкодження сонцем зсередини, дозволяючи крові переносити ці поживні речовини в дерму на глибину актуальних інгредієнтів не може досягти. Вони також допомогти в регенерації внутрішніх клітин тканини, у тому числі основних органів, від пошкоджень, викликаних впливом токсинів. Поєднання правильних місцеве лікування антиоксидантом поряд з гарним внутрішнім джерелом антиоксидантів є один-два удари до УФ пов’язаних старіння шкіри.

У той час як антиоксиданти роблять ремонтні роботи, життєво важливо для усунення або зменшення майбутніх пошкоджень ПС, використовуючи сонцезахисний крем широкого спектру, який блокує як UVA і UVB променів. Сонцезахисний слід застосовувати щодня, навіть взимку, так як тільки 10 хвилин повного сонце було показано, викликають значне пошкодження клітин протягом 12 тижнів. Немає сонцезахисний крем блоків 100 відсотків ультрафіолетових променів, але SPF 15 відфільтровує близько 92 відсотків ультрафіолетових променів SPF 30 і відфільтровує близько 97 відсотків променів. Загальні компоненти в ефективних сонцезахисних кремів включають хімікати, такі як авобензон, оксибензон, Parsol, гомосалат і octisalate. Фізичні сонцезахисних засобів включають окис цинку і двоокис титану. Деякі або всі ці інгредієнти можна знайти в більшості сонцезахисних якості. Хімічні сонцезахисні засоби можуть подразнювати шкіру, якщо залишити протягом тривалого періоду часу, так що вони не повинні застосовуватися в нічний час. Крему, такі як Dermalogica згладжування шкіри Крем ідеально підходить в якості нічного гідратор, а також під сонцезахисним кремом протягом дня для сухої шкіри. Мінеральна косметика і сонцезахисні засоби з використанням тільки діоксид титану і оксид цинку доступні для людей з чутливою шкірою і тих, хто бажає використовувати хіміко-безкоштовних продуктів.