Поради росту волосся

Люди завжди питають, як вони можуть отримати свої волосся рости швидше і довше. Вони хочуть знати, які продукти і процедури, щоб використовувати для довше, товстіше, більш блискуче волосся. Ну, зараз ми збираємося прояснити для вас кілька речей, про зростання волосся і допомогти вам, що волосся ви завжди хотіли.

По-перше, давайте вказувати на очевидне: зростання волосся відбувається від шкіри голови. Якщо ваше волосся перестають рости з голови, ви починаєте лисіти. Так що, якщо ви не збираєтеся лисий, ваше волосся як і раніше росте.

Отже, я відчуваю деяке зростання волосся, але мої волосся ніколи не росте досить довго, ви говорите? Тоді проблема не росту волосся, це як ви ставитеся до вашого волосся, як тільки він виросли з голови. Якщо ви послабить ваше волосся після того, як виросли з вашої голови, вона схильна до ламкості волосся. І це ламкість волосся зробить його здаватися, як ніби ваші волосся просто не росте. Так запобігання ламкості волосся, і ви пропаганді здорового, більше росту волосся.

Ось деякі з багатьох способів, ми можемо пошкодити наше волосся і, отже, запобігти зростанню волосся. Уникайте робити ці речі, і ваші коси буде в кращому становищі, щоб рости здорово:

1. Недотримання регулярно обрізати кінці – Оздоблення видаляє посічені кінчики, що нічого не буде робити, але продовжують Спліті, безпосередньо на ваше волосся валу призводить до ламкості волосся. Будьте впевнені, щоб обрізати волосся кожні шість-вісім тижнів.
2. Хімічна обробка – для розслаблення і хімічна завивка волосся може послабити зв’язки в вашому волоссі валу, в результаті чого легко поломки волосся і мінімізації зростання здорового волосся. Так що, не лікування шару хімічної – тобто розслабитися, а потім колір. І залишити принаймні, від шести до восьми тижнів між обробками.
3. Напружена розчісування і чищення – додатковий стрес для волосся може призвести до ламкості волосся, як ви можете бачити, коли ви дивитеся на свою щіткою або гребінцем. Уникайте надмірного щіткою і розчісування. І якщо ви повинні гребінець або щітку волосся а він мокрий, використовуйте чистий продукт силіконової захистити ваші волосся від ламкості волосся. Чистий продукт силіконової забезпечить рівень захисту, який зміцнить волосся.
4. Надмірне тепло без теплового захисту – волосся Тепло ушкоджень легко, тому не забудьте використовувати чистий продукт силіконової як шовк Просто Чудернацька, щоб покрити волосся перед застосуванням тепла. Це запобіжить пошкодження тепла і ламкість волосся, допомагає максимізувати ріст волосся.