GHD рожевий доступні soon_

У всякому разі, провідні з цього, розмова незабаром перейшли до того, що прийняття означало рік з точки зору всіх речей GHD і що було, коли вона вразила нас …. Грунтуючись на попередніх років, це (за нашими розрахунками) тільки 85 днів, поки в 2008 році видання Рожевий GHD випрямляч для волосся не доступні для покупки у Великобританії!

Для тих з вас знайомі зі світом ВПС, щорічний запуск Рожевий GHD, ймовірно, найочікуваніша подія в світі по догляду за волоссям. GHD випустили свій перший рожевий strightener волоссям у Великобританії в 2004 році і миттєво став хітом. Крім того, це була сила добра, так як кожен рожевий Випрямляч продав означало зробила внесок Прорив раку молочної залози як частину грудей місяць поінформованості раку. З тих пір продажу рожевий GHD випрямляч волосся сприяли неймовірні 1,1 млн. фунтів стерлінгів на боротьбу з раком молочної залози.

Тим не менш, це не тільки у Великобританії, що рожевий GHD стайлер робить різницю. У Сполучених Штатах GHD рожевий підтримує молодих коаліції Виживання (БМУ) з “Сила Рожевий” кампанії і в інших місцях по всьому світу, продажу рожевого GHDs збору коштів і допомогти підвищити обізнаність для цілого ряду благодійних раку.

На момент написання немає офіційних слів про те, що британська версія Рожевий GHD буде виглядати як цього року, але швидше за все, він буде дуже схожий на модель з останніх двох років (див. нижче). Це, здається, бути підтверджені шляхом образи в даний час на американській версії офіційного сайту ВПС – де США-версія доступна для попереднього замовлення.

Не хвилюйтеся, через, як тільки більш детальна інформація, ми розмістимо його прямо тут і запустить наш Рожевий GHD Затверджено Порівняння цін в хороший час для офіційного запуску, так що ви можете бути впевнені, захопити угоду на пару рожевого GHDs, перш ніж вони продають.

До цього тут не наводиться коротка хронологія рожевий ВПС:

2004 – Народження легенди ….

Найперший обмеженим тиражем рожевий GHD випрямляч для волосся був випущений в жовтні 2004 року. Доступний в милій “Baby Pink” він був запущений на підтримку Прорив раку молочної залози, з 10 фунтів стерлінгів пожертвувань від кожної рожевої стайлер продав збирається благодійність.

2005 – Повернення відчуття …

З величезним полегшенням від усіх тих, хто пропустив в 2004 році, в жовтні 2005 року Ghd випустила нову обмежену дитини тиражем рожевий заліза – на цей раз з відповідним рожевий флакон ВПС масла заліза (масло, воно має бути сказано, було Чи не рожевий, просто пляшку!)

Після приголомшливий успіх попередньої моделі, рожевий GHD було добре на своєму шляху, щоб стати легендою в світі перукарського мистецтва, яке означало, що багато підприємств роздрібної торгівлі продали з рожевого GHDs всього за два тижні!

2006 – Майбутній випрямлення волосся …

У жовтні 2006 року ВПС вражений і захоплений їх віддані шляхом зміни кольору рожевого стайлер від дитячого рожевого до ‘яскраво-рожевий! Не тільки це, але в 2006 році обмеженим тиражем рожевий ВПС був першим GHD IV (Mk4) модель коли-небудь повинен бути звільнений.

2007 – Еволюція не революція ….

У 2007 році випустила свій ВПС обмеженим тиражем рожевий GHD IV стайлер трохи раніше, ніж зазвичай, на початку вересня. Вставляти з яскраво-рожевий колір, але в дещо інший відтінок, GHD дійсно досяг успіху себе бонуси. 2007 модель прийшла з рожевою сумці і теплової мат, рожевий секціонування кліпи та навчальні DVD. Тим не менш, РРП також збільшилася в 2007 році до £ 135, в порівнянні з £ 125 в 2007 році, з 10 фунтів стерлінгів від продажу кожної пари пожертвував Прорив раку молочної залози.