як стрес віці ваш розум і тіло

Є два види стресу, фізичних і емоційних. Фізична напруга має справу з речами, такими як вимоги навколишнього середовища, наприклад, тепло, холод, дим та інші наркотики і т.д. на ваше тіло, і інші речі, такі як хвороби та ожиріння.

Емоційний стрес викликане ваше сприйняття проблеми. Наприклад, один вчитель середньої школи може виявити, що галасливі класу надзвичайно напружений, щоб вчити, що викликають гнів, занепокоєння або навіть депресії, у той час як інший піднімається до випадку і отримують задоволення. Завдання (шумне клас) залишається колишньою; сприйняття проблеми для кожного вчителя різні.

Сума фактичних підкреслити, що хвороби та інших травм на організм, залежить від природи людини. У той час як одна людина може прийняти хвороба з незворушністю, інший може бути дуже засмучений або тривогу, депресію або навіть жах. Перша людина, буде, швидше за все, швидше відновитися від тієї ж хвороби або травми, ніж другий, тому що його або її рівень стресу нижче, і тому його тіло не доводиться мати справу з фактором стресу, а також хвороби.

Стрес змушує організм вичерпати необхідні вітаміни, мінерали та інші елементи, які так необхідні для здоров’я. В основному, це оленяча шкіра дійсно має значення, який вид напруги тіла доводиться мати справу з, кінцевий результат той же. Таким чином, напруга обох видів викликає аналогічний виснаженням поживних речовин.

Тіло має вбудований реакція на стрес. Ми часто потім, коли ми нервуємо про щось, наші серця починають фунт або коліна відчувають себе слабкими або почати тремтіти. Одне дослідження показало, що студенти мали збільшення акне, коли підійшов час іспиту, незалежно від того, що вони їли або те, що їх моделі сну було.

При стресі, то слід терпіти протягом тривалого часу, такі, як і в догляді за дитиною-інвалідом або стійка погані відносини, то імунна система уражена. Таким чином, стрес може бути як кажуть, викликає вікових захворювань, таких як артрит, хвороба серця, остеопороз, цукровий діабет 2 типу та інших хвороб старіння. Люди більш схильні до хвороб серця і артритом навіть якщо вони постійно сердитий і ворожим.

Дослідження показали, що стрес також підриває здатність мозку блокувати певні токсини і потенційно шкідливих молекул, як у хворобу Альцгеймера? Хвороба с. Надмірний стрес відіграє важливу роль у погіршенні гіпертонія і високий рівень холестерину. Шведські дослідження показали, що жінка, яка в стані емоційного стресу займає більше часу, щоб оговтатися від серцевого нападу.