як полегшити біль в шиї з шиї тяги

Ви страждаєте від шиї і плеча? Ви не самотні. Мільйони людей страждають від болю в шиї через погану постави, автомобільної аварії і дегенеративні зміни диска. Біль у шиї майже так само часто, як болі в спині в Сполучених Штатах. Кількість постраждалих біль в шиї коливається, і, здається, зростає. Між 38 і 50 відсотків дорослих мають біль в шиї.

Причини болю в шиї

Біль у шиї може бути викликана вщипнув нерви, шиї спазм, стрес, травми, травми, тривалий неправильна постава і т.д. Біль може варіюватися від дуже легкого дискомфорту до важких, пекучий біль.

хлистовою

Кнут є пошкодження шиї, що найчастіше відбувається з водіями, які є хітом несподівано ззаду іншим автомобілем. Більшість з цих травм є короткостроковими, але 10% від хлистовою страждають матиме довгострокові болю. Біль може бути настільки сильною, що страждає не може працювати або насолоджуватися нормальним способом життя. Дегенерації диска дегенерації диска є частою причиною болю в шиї і, швидше за все з’являється при середньому віці. Оскільки ми старіємо, дегенеративні зміни дисків і суглоби шийного причину болю шиї хребта, як правило, відчувається як ригідність потиличних м’язів.

Через багаторічного зносу, диски стають тонше і це викликає простору між хребцями, що звужується. Якщо нерви в області шийки стають роздратованими і не затиснутий, це може призвести до оніміння або поколювання в області шиї і плечей.

стресу й напруги

Люди, які сидять в протягом тривалих періодів згинаючи голову створити напругу в шийному відділі хребта викликає біль в шиї. М’язи на задній частині шиї завжди повинні бути напружені, щоб уникнути вашої голови не впало, коли ви сидите. Найбільш поширеним прикладом є робота комп’ютера. Поєднання стресів і поганий пози викликає спазм шиї. У більшості випадків цей тип болю в шиї можуть бути скорочені або ліквідовані, регулюючи положення комп’ютера і змінити деякі звички роботи

Як лікувати біль у шиї?

Є багато способів лікування болю в шиї. Ви можете використовувати в домашніх засобів правового захисту, фізичної терапії або альтернативних методів лікування, як бачимо мануального терапевта і акупунктурі. Важливо знайти сертифікованого фахівця, який може аналізувати причину вашої шиї проблеми в першу чергу. Для важкої гострого болю в шиї в результаті нещасного випадку або травми, лікарі зазвичай рекомендують постільний режим, дужки шию або комір, і холодної обробки (наприклад, пакет з льодом) для шиї болю.

що Шия тягових?

Один із способів лікування болю в шиї хіропрактікі є шиї тяги. Це зазвичай проводиться, щоб допомогти полегшити м’язові спазми в шиї і плечах, і, щоб допомогти полегшити біль обмеження нервів в області шиї.

Під час витягнення шийного відділу хребта вага голови плавно відірвався від шиї анатомії і може тимчасово розпакувати затиснуті нервові корінці і призводять до зниження грижа міжхребцевого диска. Відвідуючи мануального терапевта є кращим способом, щоб отримати корисний “коригування” до хребта.

Після лікування Ви можете отримати пристрій шиї тяги для домашнього використання. Деякі хіропрактікі може коливатися отримання тягового пристрою для вас побоюючись, що це призведе до втрати вашого бізнесу.

Продовжуйте відвідувати мануального терапевта після свого ви отримали домашнє пристрій тяги. Хіропрактика регулювання і раніше вигідно і мануального терапевта може відповісти на ваші запитання з приводу використання пристрою.

Шия тягових по повітрю

Ефективні та доступні пристрої є надувним пристроєм. На відміну від більш-двері тяговим пристроєм тяги ChiSoft шиї пристрій не нам валізу води.

Просто помістіть його на шиї і насос інфляції лампи, поки не відчуєте розтягування зручною. Після того як пристрій тяги повітря наповнена повітрям, вона буде піднімати вагу голови, м’яко розтягнення напружених м’язів, і зняття спільних і нервових тиску.

Початок в нижньому напруженість, щоб бути впевненим лікування не збільшує рівень дискомфорту значно. Почніть з одного тяги сесії в день в середині дня або ввечері. Перейдіть до дві сесії на день, один в середині дня і один раз перед сном.

Авіаційні частини шиї тяги дуже компактний і може бути використана практично в будь-якому місці. Простота конструкції робить його ідеальним інструментом для домашнього або офісного використання.