як зміст еластину шкіри людини відображає ваш вік

Завжди дивувався, чому зміст еластину шкіри людини змінюється? На перший погляд, вчені виміряли відсоток різних волокон білка з використанням сучасного обладнання. Результати показали, що еластину в шкірі в середньому близько 6%. Колагенові волокна становлять близько 48%. Однак, кількість значно різняться від однієї людини до іншої.

Тільки 17 пацієнтів приймали участь у дослідженні. Вони були різного віку. І чоловіки, і жінки брали участь, але ні вік, ні стать не доводилося спостерігалися розбіжності у змісті еластину шкіри людини.

Крім колагену і еластину в шкірі, у нас також є жирові клітини і ороговілих клітин. Кератин складає більше 90% клітин в епідермісі. Еластичні волокна знаходяться в шарі дерми.

Епідерміс складається з п’яти-шести шарів ороговілих клітин, залежно від випробовувану поверхню. 5-10% від макіяжу меланін, гормонів і пігменту. Існує більше меланіну в темній шкірою обличчя і меншою мірою у світлошкірих.

Щоки містять більше жиру і шість шарів епідермісу дерми покриття в цій області. Область під очима має найменшу кількість жиру і тільки п’яти шарів епідермісу. Колагену і еластину в шкірі під очима нижче, тому область стає легко розтягується і стає рідиною мішкуваті дивитися.

Це загальне переконання, що зміст еластину шкіри людини знижується з віком. Деякі вчені припускають, що скорочення пов’язане з гормональними змінами. Інші вважають, що запальні процеси беруть участь. Треті кажуть, що причина скорочення колагену і еластину в шкірі волокон обумовлено пошкодження вільними радикалами. Всі ці речі насправді може бути залучений.

Питання, яке багато людей хочуть знати, полягає в наступному. Чи можна збільшити колагену і еластину зміст людської шкіри для того, щоб затримати або звернути назад процес старіння?

При місцевому застосуванні кремів, що містять певні живильні речовини було показано, що збільшення кількості клітин в епідермісі. Інші Було показано, що збільшення кількості колагену. Вимірювання еластину в шкірі набагато складніше.

Так, білок становить лише близько 6% від еластичних волокон в дермі шкіри, можна припустити, що він грає лише незначну роль у пружність шкіри. Колагени менш еластичні, який, здається, вказують, що вони несуть основну відповідальність за твердість.

Інше з’єднання називається гіалуронова кислота відіграє важливу роль у гладкість і пружність, теж. Це клей, який утримує клітини разом кератину. Кількість, присутнє в епідермісі як відомо, зниження з віком.

Крім того, відомо, що кількість вільних радикалів в шари шкіри збільшує як ми отримуємо старше і кількість антиоксидантів стає нижче. Запалення може завдати шкоди колагенових волокон, а також.

Ну і на закінчення, всі ці речі сприяють віці вигляд. Зміст еластину шкіри людини, як ми старіємо, тільки один фактор. Кращі креми вирішення багатьох різних питань, а не тільки один.

Ви можете дізнатися більше розуміння, догляд за шкірою, відвідавши мій веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.