як запобігти НД викликаючи передчасне старіння

Люди сьогодні відомі їх здійснення літнє сонце і доказів це насолода через глибокий, темний загар. Навіть ті, хто не виходьте на сонці багато може мати вигляд, відвідавши місцеві солярії і багато чого зробити саме це.

На жаль, пошкодження сонця є найбільшою причиною передчасного старіння, що робить любов сонце двоголовий монетою для багатьох. Кращий метод на практиці в боротьбі зі старінням є профілактика, яка в даному випадку означає, щоб обмежити вплив ультрафіолетових променів (сонце).

Дерматологи вважають, що сонце прискорює нормальний процес старіння і кажуть, що регулярне вживання хороший сонцезахисний крем є кращим способом, щоб допомогти вашій шкірі зберегти свій молодий вид, але не всі роблять з цього зробив. Поголовне захоплення засмаги в період з 1970 показує нам тільки те, що може з нами, якщо ми не захистимо нашу шкіру і багато з цих людей звертаються до пластичної хірургії як анти старіння техніки.

Важливо пам’ятати, що. Хоча є анти-старіння лікування хірургічним шляхом, це не можливо, щоб мати особа, яка Ви колись. Ви можете виправити пошкодження в деякій мірі, яка зробить вас виглядати молодше, але ви не можете відтворити обличчя у вас було, коли ви були 20. Тим не менш, ваша шкіра буде виглядати і відчувати себе набагато здоровіше, більш гладкою, м’якою і через деякі дуже прості процедури.

Мало того, що надмірне ультрафіолетове викликають рак шкіри променів, але це зростає розвиток тонких ліній, зміна кольору (сонячні плями), і зморшки. У той час як рак заснована внутрішньо і може вимагати більше, ніж просто хірургії, інші ефекти можна допомогти через хороший пластичний хірург. Ці результати будуть тривати досить довгий час, поки ви добре піклуватися про вашій шкірі через добре сплановані анти старіння режиму догляду за шкірою.

Якщо у вас є хірургії, щоб виправити ваші пошкодженої сонцем шкіри існує цілий ряд можливих процедур, які ви і ваші дерматологічних хірург (пластичний хірург) може розглянути для того, щоб знайти той, який підходить саме вам. Ці процедури включають в себе:

Хімічні пілінги: хімічний розчин наноситься на обличчя, щоб видалити верхній шар шкіри, в результаті чого нові шар під перебуває на поверхні. Ця нова шкіра виглядає набагато здоровіше і молодше.

Дермабразія: верхні шари шкіри стирається (відтерти тертя) за допомогою спеціального інструменту. Ця процедура використовується в основному для лікування рубців від акне, але також хороший для корекції пошкодження сонця, оскільки він згладжує недосконалості поверхні шкіри.

Мікро дермабразія: шкіра стирається на незначні частинки знято через трубочку. Зішкріб від старої шкіри через цю процедуру також прискорює ріст нових клітин шкіри, тому що вона стимулює систему кровообігу в області, де лікування застосовується. Важкі ушкодження сонце не допомогло багато через це лікування, але якщо ваші пошкодження світлом або помірною ви побачите, що це може працювати для вас.

Номери абляціонний шліфування: це означає, що шкіра не відірвався від м’язів, як це в деяких хірургічних процедур. Ця процедура може бути зроблено з низькій температурі електро наплавлення, світловий імпульс технологій, і не абляціонний лазерів, вона використовується, щоб дати нове життя в шкіру, яка має у віці за сонячних променів.

Лазерна шліфовка: пошкоджену сонцем шкіру випаровується шар за один раз, щоб показати більш молодої шкіри.

Пам’ятайте, що наявність однієї з цих процедур зроблено зажадає від вас вжити додаткових особливу турботу про Вашу шкірі, і ви, мабуть, доведеться бути дуже обережними, про те, в сонячному світлі протягом деякого часу після процедури. Звичайно, обережність, де сонячне світло забезпечує; виходити на багато сонячного світла, після одного з таких процедур у запрошенні сонячних опіків, яка є однією з основних причин передчасного старіння.