таке косметична антивіковим допомагає нашій шкірі

Як наш вік шкіри, ми дивимося в дзеркало і зверніть увагу, зморшки, в’ялість шкіри і вікових плям. Наша шкіра здається віці старше ми. Наші тіла починають повільно вироблення колагену, на відміну від наших молоді роки, коли наше тіло виробляє на набагато більш швидкими темпами. Колаген є основною причиною, чому шкіра не розвивається зморшок. Колаген є білок, що міститься в наших тілах. Вона з’єднує і підтримує наше тіло тканин, таких як шкіра. Шкури пружною виробництва також сповільнюється. Ми більше не може тягнути нашу шкіру і подивитися, еластичність прийти в норму. Це займе трохи більше часу, щоб відновити назад в жорсткий державний. З часом наша шкіра виробляє нову шкіру, викликаючи стару шкіру, щоб пролити від наших тел. Чим старше ви стаєте, тим менше нових клітин шкіри проводиться. Більшість з цих ефектів починають відбуватися в наших 20-их. Це звичайно займає роки, щоб помітити всі ці зміни. Ось чому так багато людей відчувають, до того часу їх у своїх 30-х і 40-х років, їх шкіра виявилася віку більше. Багато з цих знаків витончення шкіри, де їх кровоносні судини з’являються більш помітними. Зморшки починають проявлятися і їх щоки і очниці починають шукати видовбані. Багато людей відчувають сухість і свербіж шкіри також, у той час як інші відчувають втрату волосся або посивіння волосся. Жінки схильні рости волосся на обличчі. Мало що можна зробити, щоб змінити нашу генетику, проте є й інші чинники, які викликають нашу шкіру старіти. Вплив сонця дуже важко на вашій шкірі. Люди стурбовані тим, що має золотистий загар тіла. Якщо ви не захистите себе від впливу сонця, це може викликати серйозні сонячні плями або навіть призвести до смертельних раком шкіри. Куріння може стати згубним для вашого внутрішнього тіла, але також є одним з вільних радикалів, які викликають нашу шкіру старіти. Відмова від куріння може бути корисним для вашого над усім здоров’я, але ми будемо рухатися далі говорити про нашу шкірі. Крім природної переродження клітин приніс процес старіння, декілька зовнішніх факторів, також сприяють старінню. І так як це необхідно для всіх, щоб виглядати молодо і красиво, винахід косметичних анти старіння лікування стала популярною.

Лікарі і хірурги виявили багато різних процедур, які допоможуть вам підтримувати молодий вид. Ін’єкцій Bot бик є використання ботулінічного токсину, який посилює м’яких тканин і колагену. Зазвичай це займає кілька днів, перш ніж насолодитися ефектами. Як і все інше це зазвичай не триває і вимагає щоб отримувати більше ін’єкцій. Хімічні пілінги видалити мертву шкіру на верхній частині нової шкіри. Видаляючи омертвілі клітини, він залишає вас з здоровий вигляд шкіри. Лінії зникають, і шкіра виглядає більш гладким. Інший анти процес старіння було виявлено лікарями, коли вони були лікуванні пацієнтів з тяжкою лякає. Вони виявили, що процедура називається лазерна шліфовка фактично відсторонений ліній і зморшок на шкірі. Він також усунені пігментних плям і шкіра виглядала дивною. Це всього лише кілька анти старіння процедур, які можуть зробити вашу шкіру виглядати молодо і красиво. Однак ці процедури, і наслідки того варті, але вартість може пошкодити ваш гаманець.

Чи є альтернативи будь-який з цих процедур? Ну, якщо ви подивіться навколо, є продукти, які Ви можете використовувати, щоб допомогти вашій шкірі. Найбільш поширений відповідь буде лосьйони і зволожуючі креми. Зволожуючі лосьйони і в даний час днів комбінації вітамінів, мінералів і спеціальних трав, які допомагають захистити вас від тих вільних радикалів ми говоримо. Навіть якщо ці неймовірні для вашої шкіри, є дії, які можна зробити, щоб зберегти вашу шкіру виглядати молодою і здоровою. Як щодо їжі, яку ми їмо. Дослідження показують, що при вживанні в їжу овочів і цитрусових фруктів, не тільки допомагають нашим всім здоров’я, але і допоможе вашій шкірі. Овочі мають вбудований механізм, звані антиоксидантами. Ці відбити небезпечних токсинів в нашому організмі, які роблять нас старіше ще швидше. Антиоксиданти містяться вітамін С і Е, а також мають мікроелементи, такі як селен. Все це захистить нас від вільних радикалів, які ми намагаємося контролювати. Фрукти і овочі з високим вмістом лікопену, який також є антиоксидантом, залишає заставу в печінці, легенях, передміхурової залози, товстої кишки і шкіри. Лікопен як правило, мають більш високі концентрації в тканині тіла, такі як шкіра. Є багато супер продукти, які приносять користь не тільки нашій шкірі, але наше здоров’я. Вчені тепер вважають, що, збільшуючи споживання організмом антиоксидантів, можна залишатися здоровим довше. Завдання полягає в знаходженні правильного антиоксидантів, в правильному кількості, щоб ефективно адресувати різних типів вільних радикалів в організмі. Маючи виглядати молодше, або навіть здоровий вигляд, може бути виконана з деяких досліджень, і трохи часу, щоб застосувати те, що ми говорили про.