п’ять причин, чому силіконові імплантанти грудей краще, ніж сольові

Оскільки FDA повторно схвалив використання силіконових імплантатів в 2006 році, жінки мали два варіанти на вибір при проходженні Операції по збільшенню грудей-сольових імплантатів грудей і силіконові імплантанти грудей. Поки тільки особиста консультація з хірургом може допомогти вам визначити, який тип грудні імплантати краще для вас, деякі вважають силіконові імплантати перевершують сольові імплантати за наступними п’яти причин.

1. Силіконові імплантати відчувати себе більш природно. Сольові імплантанти грудей наповнені фізіологічним розчином, і саме тому вони відчувають, що кульки з водою при дотику. Силіконові імплантанти грудей, з іншого боку, заповнені силіконовим гелем і відчувати себе задушити, м’якше, і більше схожі на природні тканини молочної залози. Крім того, силіконові імплантати часто виглядають більш природно, ніж їх колеги сольові. Якщо ви хочете порівняти два типи імплантатів, зверніться до хірурга для каталогу його імплантанти грудей до і після фотографії.

2. Менш імовірно, пульсація чи вади. Сольові імплантанти грудей мають тенденцію до розвитку брижі і зморшки, які видно через шкіру і створює неприродний вигляд грудей. Цей результат набагато менш імовірно, в силіконові імплантати, подальше збільшення їх потенціалу для створення природних з’являтися результати збільшення грудей.

3. Нові і поліпшені. Силіконові імплантати сьогодні поліпшені порівняно за попередні роки. Наприклад, силіконові заповнення цих імплантатів є набагато більш гелеподібної, ніж минулого, коли вона була жирною. Отже, силіконові сьогоднішніх імплантатів безпечніше у випадку розриву. Через більш цілісної якість наповнювача, силіконового гелю, навряд чи їхати далеко в організмі у разі витоку. Замість цього, він буде залишатися в області грудей, де вона може бути видалена шляхом хірурга. Нові, ще більш згуртованою типу силіконові імплантати відомої як “липких ведмедів” імплантат був схвалений в Канаді, по всій Європі і в багатьох інших частинах світу, але ще не був схвалений для використання в Сполучених Штатах.

4. Краще для дуже худих жінок. Через їх більш природні відчуття і зовнішній вигляд, силіконові імплантанти грудей часто рекомендується для дуже тонких жінок. Ці пацієнти зазвичай мають дуже мало природного тканини молочної залози. Якщо вони отримують сольові імплантати, імплантати часто виглядають неприродно і іноді може бути видна зі сторін. Силіконові імплантанти грудей, з іншого боку, виглядати і відчувати себе набагато більше як природний тканини молочної залози. Для досягнення найкращих результатів, хірурги часто розміщують силіконових імплантатів за грудною м’язи в дуже тонких жінок.

5. Великі дослідження FDA. Силіконові імплантати отримали розголосу після того, як FDA видалити їх з ринку в 1992 році. FDA не вивчав ці імплантати широко протягом більш ніж десяти років, з 1992 до 2005 року. Агентство вирішив ініціювати силіконових імплантатів на ринок після того, як дослідники були задоволені тим, що імплантати не уявляли небезпеку для здоров’я пацієнтів збільшення грудей хірургії.