операції на нозі, як знати, коли це необхідно

Тим не менше, якщо ви або я запитали, коли востаннє було те, що ми відвідали ортопеда, ми б, напевно, сказати: “Ніколи. Чому я хочу, щоб побачити один з них? Ноги лікарі для слабаків “.

Хоча це може бути вірно в деяких випадках, факт залишається фактом, що більшість з нас сприймають наші ноги як належне. Так як вони ніколи не дають нам багато клопоту, вони повинні бути витривалими підошви дійсно. Це може бути причиною, чому, коли наші ноги починають дає нам неприємності, ми або ігнорувати біль, або спробувати виправити цю проблему самі.

Багато разів, коли людина з величезним кукурудзи спробував вирізати злочинця з гострим ножем, тільки порізав ногу погано, або подивитися на сайті пізніше заразитися.

Може бути, ви один з тих людей, які думають, що рішення болі в ногах є пара Доктор Scholls вставок, коли проблема насправді, що дешеві пари взуття ви зачепив зі сміттєвого відра угоди благодійного магазину.

Але коли ви маєте справу зі структурою, складаються з 26 кісток, 33 суглобів і десятки м’язів, сухожиль і зв’язок, щось обов’язково піде не так, час від часу, і це щось, ймовірно, буде один, що ви нічого не знаєте про .

І якщо це таємниче стан зберігається, а потім починає погіршуватися, він, швидше за все, почати викликаючи більш серйозні проблеми в інших частинах вашого тіла.

Хоча багато проблеми з ногами можна лікувати за допомогою таких речей, як мазі, шини, ліки і терапії, існують і інші порушення, які вимагають хірургічного втручання. Ці умови включають в себе: плоскостопість, остеотомію заднього відділу стопи, медіальна колону стабілізації, сухожилля Трансфери та подовження, кістки злиття, спільні обмеження руху, Hammertoes, розтягнення зв’язок, остеоартрит, ревматоїдний артрит, врослі нігті, подагра, мозолі, натоптиші і бородавки.

Якщо ви чи ваші знайомі відкладав відвідування ортопеда-за деякого страху або непорозуміння про що йде мова, знаю, що це:
• Іспити при підозрі на проблеми також може виявити ранні стадії діабету, артриту і хвороби серця.
• 99% всіх операції на нозі не робиться в лікарні, а амбулаторно клінічних умовах, або в офісі подіатріческого хірурга.
• Більшість процедури завершені протягом пари годин.
• Потім пацієнт їде додому під його або її власної влади, в більшості випадків не використовуючи нічого, крім хірургічного сандалі для прогулянок допомоги.

Отже, коли ви повинні побачити ногу лікаря?
1. Коли у вас більш болючим днів, чим не хворобливі.
2. Коли нехірургіческіх процедур, не дали задовільних результатів.
3. Коли біль в ногах тримає вас від насолоди, що вам подобається робити.

Враховуючи той факт, що пара ніг тіла підтримки своєї ваги протягом усього дня, і як такі можуть бути більше зловживань, тиску і стресу, ніж будь-яка інша частина тіла, це справедливо сказати, що вони, ймовірно, само собою зрозумілим.

Це також справедливо сказати, що якщо ви хочете, щоб вони продовжують свою невпинну службу на довгі роки, ви повинні звертати більше уваги на них. Купуйте їм гідну пару взуття раз в той час …