моє необхідне по догляду за шкірою

Шкіра є найбільшим органом нашого тіла. Він також є найбільш характерною особливістю, що ми виставляємо на інших людей і навколишнього середовища, тому ми дійсно повинні піклуватися про нього. Отже, дозвольте мені поділитися з вами деякими з моїх кращих необхідності догляду за шкірою.

1. Хороший сонцезахисний крем для обличчя і для тіла.

Як ми всі знаємо, сонячні промені можуть бути шкідливі для шкіри. Це може призвести до пошкодження клітин і викликають фотостаріння і передчасного старіння. Ніхто не хотів би мати груба, зморшкувата шкіра з коричневими плямами так намазувати товстим шаром на сонцезахисний крем принаймні годину, перш ніж вийти з вашого будинку.

2. вітаміни А, С і Е.

Вітаміни А, С і Е, було науково доведено, щоб бути ефективним в живильні клітини шкіри в результаті чого всередині здоровою і сяючою шкіри зовні. Вітамін А, як відомо, допомагає зменшити зморшки і уникнути пов’язаних зі старінням шкіри. Вітамін З іншого боку допомагає у виробництві колагену, який є основним компонентом нашої шкіри. Вітамін Е, як ми всі знаємо, є вітамін шкіри. Це антиоксидант, який допомагає захистити клітини шкіри від шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця, а також від забруднення, інтенсивним погоди і багато іншого. Він також відомий, щоб допомогти в скороченні зморшок, розтяжок і рубців, що робить його все навколо шкіри вітамінів. Вітамін Е капсули до речі, також можуть бути використані місцево на шкіру для досягнення помітних результатів.

3. води.

Це може здатися кліше-вихід, але це правда. Пити багато води дійсно корисно для шкіри. Вода допомагає очищати від токсинів в нашому тілі і в нашій шкірі. Він також зволожує шкіру дуже добре. Ви помітите, що ваша шкіра виглядає росяній і світиться, коли ви п’єте багато води.

4. Хорошого дерматолога.

Кожна людина має потребу в гарному дерматолога. Я думаю, це говорить саме за себе. Черговий візит в дерму може допомогти поліпшити вашу шкіру багато.