ліпосакція Лос-Анджелесі – ліпосакція вартість

Як і всі операції більше роботи у хірурга повинні робити і чим більше часу операція споживає більше грошей треба заплатити за процедуру. Є кілька різних процедур ліпосакції і всі вони використовують різні технології, більш просунуті процедури дорожче процедура буде. Однак необхідно брати до уваги, якщо менш насильницький характер процедури необхідно. Деякі люди не можуть дозволити собі зайняти від двох до трьох тижнів від роботи і, отже, проходить процедура, яка вимагає такого обширного вільного часу не може бути і питання. Крім того, деякі ділянки тіла вимагають більш скульптури ніж інші, і це, безумовно, додати до своєї первісної вартості. Як правило, вартість ліпосакції складає від $ 1500 до $ 7500. Ця вартість варіюється залежно від області тіла, і місце розташування.

Розбивка вартості ліпосакції в наступній послідовності:

* Зброя: $ 1500 – $ 5000
* Назад: $ 1500 – $ 4000
* Верхній і нижній частині живота: $ 3000 – $ 7500
* Груди: $ 3000 – $ 7500
* Сідниць: $ 1500 – $ 4500
* Підборіддя, щоки, щоки, шию: $ 2000 $ -4500
* Флангу: $ 2000 – $ 5000
* Внутрішня поверхня стегон і коліна: $ 2000 – $ 5000
* Передні стегна і коліна: $ 2000 – $ 5000
* Стегна / талія: $ 1600 – $ 5000

Розмірів пацієнта впливає на ціну ліпосакції значно бо є більше жиру для видалення робить операцію довше. Є кілька інших факторів, які не включаються до первісної оцінку вартості таких як: плата операційної, анестезія, лабораторні роботи, а також відшкодування витрат одягу. У районах, де хірург користується великим попитом і демографічні вище, можна чекати платити більше. Маючи ті Ліпосакція Район Беверлі Хіллз може бути дорожче, ніж з ліпосакції в інших областях.

При пошуку, щоб зробити пластичну операцію не слід шукати за кращу угоду, але в той же час той факт, що один платить більше, ще, де не гарантує, що вони мають кращі хірургії або кращий хірург. Якщо людина шукає найдешевші процедури ліпосакції вони можуть знайти, що вони повинні знати, де вони можуть піти не так. Треба переконатися, що їх хірург плати кваліфікованим хірургом, який був присутній медичну школу, щоб отримати свої ступені. Задають багато питань з приводу процедури, як це можливо, і виходити в інтернет і дослідження хірурга в повному обсязі. Хоча ліпосакція Лос-Анджелесі є необов’язковою операції він як і раніше серйозна операція, яка може мати дуже серйозні побічні ефекти.