косметична хірургія є рішенням

Кожен хоче бути ідеально красивою і досягти його люди виявляють, змінити всі ці недоліки. Косметична хірургія один вірний спосіб мати ідеальну красу, але одна повинна бути відкрита для результату і небезпеки операції. Потрібно знайти хорошого хірурга, що буде виконувати операції, щоб уникнути ускладнень. Гематома є одним, це відбувається, коли кров збирається під шкірою, дивлячись на першу, як величезна чорна, синя мітка. Пошкодження нерва рідкісні, але вони можуть відбутися в лоб чи щоки, роблячи особа млявим і без будь-якого виразу на одній стороні. Пацієнт може блювота і ризик зжерти легенів, або нестійке кров’яний тиск може призвести до стійкого кровотеча. Багато людей страждають від депресії після операції, почасти тому, що довгострокові наслідки від анестетиків та знеболювальні вони приймають.

Імплантація високо очищеної формою розчинний колаген безпосередньо під шкірою обіцяє змінити все, що відомо як колагеновий імплантат, нова система прийшли з пошуку зроблено в Стенфордському університеті, де вчений розробив новий спосіб обробки бичачого колагену в запаху, білуватим речовиною з м’якої консистенції пасти. Силіконові інша речовина, яке може бути введений в тонких ліній, щоб згладити їх.

Сучасне високотехнологічне версію шкіри пілінг передбачає використання хімічних речовин, таких як саліцилова кислота, резорцин-і найвідоміших фенол і tricholoroacetic кислоти (TCA). Вони призначені для усунення зморшок на обличчі, і вони найкраще працюють на справедливий кольором обличчя, тонкошкірих людям з дрібними зморшками. TCA можна використовувати, щоб дати світло тільки шкірку, знімаючи зовнішньої частини епідермісу. Це особливо корисно для видалення нерівною пігментації, коли воно використовується в дуже легкій концентрації, але це робить небагато, щоб змінити зовнішній вигляд довгострокового зморшок.

Як і в шкірці, дермабразія може вийти за його межі, що він впливає не тільки дрібні зморшки, але і більш глибокі шрамів від вугрової висипки і плям. Його можна використовувати для лікування лінії похмурого погляду, посмішки ліній, вертикальних зморшок, носогубних ліній і зморшок навколо рота. Дермабразія часто використовувати після хімічного пілінгу на ділянки обличчя, які вимагають подальшого лікування.

Винні плями, полуниця родимок і інших дефектів спотворюють викликані аномальної концентрації капіляри під поверхнею шкіри, раніше була справа за приховування в поодинці. Даній операції-тонко сфокусованим гарячим променем світла в змозі спалити тканини з неймовірною швидкістю і з винятковою точністю можна лікувати багато з цих деформацію легко, безболісно і в кабінеті лікаря. Гелій-неонового лазера, це використовувати косметично поліпшити зовнішній вигляд старіння шкіри. Це не так небезпечно, як гарячі лазера і, як правило, використання на певні точки на обличчі багато з яких відповідають точки акупунктури. Це нехірургіческіх ліфта складається з сяючою ці точки за допомогою лазерного променя, то направляючи його вздовж лицьової лінії на лобі, навколо очей, мімічні зморшки і рот.