знайти правильний пластичного хірурга для збільшення грудей

Якщо ви шукаєте для збільшення грудей або зменшення грудей, знайти пластичного хірурга для вашої грудей є важливим. Є багато клінік, які там скористатися тим, що більшість людей не роблять свою домашню роботу. Саме тому ви повинні точно знати, на що звертати увагу.

йти з напрямком

Коли мова заходить про пошук потрібного лікаря, є багато місць, де можна подивитися. Збільшення грудей клініки рекламу на телебаченні та в жовтих сторінках. Де ви знаходите хороші, авторитетні клініки, якому можна довіряти?

Кращий спосіб знайти лікаря для вашої грудей є поговорити з вашим власним загальним practictioner і отримати направлення. Ви завжди повинні обговорити ваші плани збільшення грудей з вашим спільним practictioner чи інакше, і таким чином, ви знаєте, ви будете отримувати, кому ви довіряєте. Крім того, що в контакті з медичним співтовариством, ваше загальне practictioner знає і розуміє ваші індивідуальні потреби краще, ніж будь-хто інший.

перевірити за дошкою

Ви не повинні зупинятися з напрямком. Він завжди платить зробити невелику домашню роботу, перш ніж погоджуватися на лікаря. Перш ніж ви вирішите, ви повинні перевірити, якщо лікар радою сертифікованих робити пластичні операції.

Вони повинні обов’язково бути членом Американської ради з пластичної хірургії (ABPS). Це означає, що вони мають належну кваліфікацію, освіту і досвід, щоб виконати будь-яку пластичну операцію хірургії. Для того, щоб бути завірена ABPS, вони повинні завершити програму медичного від акредитованого університету, і мав кілька років досвіду роботи в різних галузях практики. Ви можете перевірити на сайті лікаря www.abps.org.

Інша річ, щоб дивитися на це членство в Американського товариства естетичної пластичної хірургії (ASAPS). Членство в ASAPS це тільки за запрошенням, так що це означає, що вони знають свою справу. Це також означає, що вони є членами ABPS. Це необхідна умова для вступу в ASAPS.

лікарню кваліфікації

Хороший спосіб дізнатися, якщо ваш пластичний хірург є кваліфікованим і досвідченим, щоб побачити, якщо вони мають необхідну кваліфікацію для роботи в лікарні. Більшість пластичних операцій робляться в невеликих, спеціалізованих клінік. Але, якщо лікар також кваліфікацію для роботи у великій лікарні, це означає, що вони будуть мати ще краще уявлення про те, що вони роблять.

Є два способи, щоб перевірити це. Ви можете зв’язатися з Американської медичної асоціації, але вони стягують плату розголошувати будь-яку інформацію. Ви також можете перевірити у вашій місцевій бібліотеці з американським медичний довідник у еталонної області безкоштовно.

на консультації

Багато потенційні пацієнти нервують і залякували в ході консультації, і це може бути великою проблемою. Поки ви там, запитайте себе, є персонал, доброзичливий і професійний? Чи є це зручно, щоб бути там? Ви можете запитати у лікаря-небудь?

Ці міркування важливі, тому що ви повинні зробити найкращим чином використовувати свої консультації. Попросіть лікаря багато питань. Наприклад, попросити їх розповісти вам докладно все, що вони збираються робити, і переконайтеся, що ви розумієте його. Якщо це не так ясні, або якщо хірург будучи невизначеною, ви могли б хотіти піти десь в іншому місці.

Запитайте лікаря про свій досвід роботи робити збільшення грудей зокрема. Ви краще з лікарем, який спеціалізується в цій галузі. Що стосується фотографії до і після минулих пацієнтів. Лікар, який знає, що вони проробили гарну роботу в минулому, буде радий надати їх.

Пам’ятайте, що ваші Операції по збільшенню грудей є серйозною операції. Телевізійні оголошення зробити це, здається тривіальним, але вона повинна розглядатися як операція для будь-якого серйозного захворювання або травми.

Якщо у вас є які-небудь сумніви на все про лікаря, ходити по магазинах навколо для когось іншого. Це занадто важливо, щоб в руках того, кому ви не можете довіряти.