естетику особи, його значення і як воно є частиною нашої ДНК @ philipyoungmd

Особи тяжіння настільки важливо для нас. Це подобається нам це чи ні. Що ми знайдемо, що це сприйняття краси, це важливо, що у нас є для цього все починається шлях в нашу ДНК. Те, що ми будемо обговорювати в цій статті, наскільки важлива фізична привабливість особи є до нас, як вона впливає на нас в нашому повсякденному житті, і те, що є основою для цього значення.

Особи фізичної привабливості і її вплив у нашому житті все навколо нас. Ми бачимо це в журналах, на телебаченні, в інтернеті і т.д. Люди, які представлені на цих форумах / середовищ як правило, мають певну ступінь привабливості. Зрозуміло, що люди з певним рівнем фізичної привабливості матимуть більше можливостей. Ми виявляємо, що це явище відбувається майже кожен аспект нашого життя. Він навіть починається з моменту нашого народження, або незабаром після так чи інакше. Дослідження показали, що ми цінуємо красу на самому початку життя. Вже в 3 місяці, ми проводимо більше часу, дивлячись на фотографії красивих людей. Це перед культурним впливам, так що ми знаємо, на основі цього, що є щось дуже основне в нашій вдячності фізичної привабливості. У зв’язку з цим, можна подумати, що Сполучені Штати та інші більш розвинені країни цінують фізичну привабливість більше, ніж інші менш розвинуті країни. Це було б аргументом, що культура сильно впливає на наше бажання цінувати естетику. Але дослідження показали, що краса цінується більше в менш розвинених країнах, де хвороба може бути більш поширеним. Від 3 місяців, вплив фізичної привабливості зберігається. Наші мами і батьки були показані ставитися до нас по-різному залежно від того, як ми красиві. Дослідження, проведене в продуктових магазинах показали, що матері, швидше за все, витрачати менше часу далеко від своїх дітей у візки, коли вони були більш красивими. Менш красивою, ніж більше часу вони провели далеко від своїх дітей.

У початковій школі і нашої академічної та професійної життя, ми, швидше за все, щоб отримати більш високі оцінки в залежності від наших поглядів. Коли вони зробили стандартизованих тестів, ці відмінності зникли. За цей час наші погляди виразно дав нам деякі привілеї, які менш привабливі однолітків не було. Це не правильно, але буває і це реальність. Це продовжується і по життю. На робочих місцях, красива, більш імовірно, отримати підвищення по службі на вищі посади і платять більше.

Зрозуміло, що він може зробити для нас від соціального рівня. Бути красивою дає людині набагато більше впевненості. Люди дають нам більше уваги, а також і, більш імовірно, щоб допомогти нам. Було показано, що бути привабливою може дати вам до 10 кратного збільшення виходить заміж. Є дуже багато позитивних якостей, які дарував людині залежно від їх фізичної привабливості. Такі характеристики, як моральна доброта, чесність, дружелюбність, бути уважним, інтелект, мудрість, і цей список можна продовжити даються людині, яка більш красиво. Маючи це на увазі, соціально привабливішою людина буде мати багато позитивних реакцій в дуже багатьох ситуаціях. Візьмемо, наприклад, співбесіда, є тільки так багато можна дізнатися при зустрічі, подібні до цієї. З вашою зовнішністю, у вас є потенціал, щоб мати всі ці характеристики дарував вам, щоб дати вам повну перевагу.

Естетика впливає не тільки на нас від індивідуального рівня, вона формує наш світ. Як ви стали більш обізнані про те, як кілька людей у ​​світі не може формувати наш весь досвід через роки і десятиліття, це може бути цікаво, що фізична привабливість може зіграти свою роль в цьому. Справа в точку, президент Обама, це не збіг, що він також є дуже привабливим людиною. Його зовнішність дала йому ці можливості більше, ніж він, можливо, захочете мати на увазі. Він одна людина, яка формує наш світ тут, у Сполучених Штатах і, зрозуміло, в усьому світі. Класичним прикладом того, як фізична привабливість може бути надзвичайно потужним, коли президент Кеннеді взяв на тодішнього президента Ніксона і переміг. Ніксон був віце-президентом під час війни раз і в цій ситуації, здавалося, були всі переваги. Але Кеннеді зовнішністю та харизмою переміг на виборах. Це знову сталося під час Буша і Клінтона передвиборної гонки. Багато хто думав, що Клінтон, з такою ж харизмою, а також гарний зовнішній вигляд, що виграв вибори, тому що з цих рис. Уявіть собі, щось само просто, як це.

Чому лицьовій естетики так важливо для нас? Ми будемо враховувати це прямо зараз. Що може здатися заплутаною є ідея, що те значення, яке ми надаємо фізична привабливість заснована на наших прагнення до порядку в нашому житті. Люди почали їх розвитку мільйони років тому в якості однієї комірки. Це одна комірка повинна була бути організовані для виконання його численних функцій. Ця потреба в порядок зберігався і був твердий у нашої еволюції в людей. Цей наказ також, у свою чергу, постійний в нашій свідомості як свідомо, так і підсвідомо (ймовірно, сильніше в підсвідомості сторони). Ми любимо порядку. Ми бажаємо порядку з дня ми народилися і навіть до цього. Як діти, ми хочемо бути подана у строк, наші підгузники змінився час, і т.д. Коли ми стаємо старше ця потреба продовжує. Ми хочемо, щоб потрапити до школи ми завжди хотіли. Ми хочемо одружитися в строк. Хоча ми знаємо, що наші батьки минуться коли-небудь, ми сподіваємося, що це, перш ніж робити. Необхідність бажання продовжує далі й далі.

Це так само потребують бажанні трансформується в нашій прагнення до порядку в обличчя. Краса це якраз те, порядку в обличчя. Особи та об’єкти в ній повинен бути замовлений в правильному напрямку для створення краси. Це уподібнюється коли хтось дивиться фільм жахів. Коли лиходій входить, ключі зміниться на те, що від ключа. Це ключ, який знаходиться в гармонії не в порядку, і це сприймається як щось погане. Кола популярність теорія на обличчі держав краси, що об’єкти в особі повинні бути замовлені створювати красу таким же чином. В особі, основними об’єктами, або регіонах, є рот, очі і ніс. Вони повинні бути організовані протягом особа в упорядкованому шляху. Об’єкти повинні бути окремо один від одного однаково. Разом вони повинні бути встановлені в межах овалу обличчя в ще, як добре. Це може бути визначено по ширині ірис, кольоровий частини ока. Відстань від райдужної оболонки до середньої лінії, від середньої лінії до кінчика носа, від кінчика носа до нижньої губи, а від нижньої губи до підборіддя всі повинні бути шириною 3 ірис, ідеально. Кожен з цих об’єктів у регіоні обрані тому, що вони є найбільш важливим об’єктом в цих регіонах, рота, очей і носа. Ці об’єкти райдужної оболонки (для очей), носової наконечник (для носа), а центр нижньої губи (в області рота). З урахуванням їх значимості, вони повинні бути об’єктом, центром кожного регіону заснована на. Ви можете дізнатися більше про цю теорію на засланні, зазначеної в цьому пункті.

Краса є одним з найпотужніших риси, які людина може мати. Важливість красі і з цієї причини ми так приваблює воно грунтується на наших прагнення до порядку в нашому житті. Краси особи є лише подання цього наказу. Тому що у нас таке сильне прагнення до порядку в нашому житті ми бажаємо краси в тій же мірі. Це прагнення до порядку є одним із самих основних потреб людини. Це найпримітивніший потребах важко для нас, щоб чинити опір, і вона буде продовжуватися. Наше прагнення до краси буде також продовжувати.

Так ми віднесені до долі посередні результати в нашому житті у всіх областях, якщо ми менш красивою? Це не так. Ви можете подолати цю силу краси. Це може зайняти більше зусиль, але все можливо в житті. Пластична хірургія є засобом для досягнення деяких з цих змін. Але після того, як ви зміните себе, ви повинні знати, що є зміни в розумово і які також повинні мати місце, а також. Протягом багатьох років Ви сформулювали точку зору в житті, які можуть бути в значній мірі засновані на, як ви виглядаєте, а менше, ніж позитивні, як це може бути. Це знання влади красуні може бути джерелом для зміни для людей. Знаючи, що люди можуть бути інтерпретації ви і ваші дії, тому що, як ви виглядаєте може дозволити вам розпізнати його і змінити результат у багатьох ситуаціях. Цю проблему можна вирішити за важкою роботою, особистість, наполегливість, гумор, інтелект і т.д., що краса не може зробити. Іноді невелика допомога в цьому напрямку може стати суттєвим поштовхом до допомогти вам у цьому, будь то тренування, навчання, змінивши зовнішній вигляд і т.д.