Як позбутися від зморшок під очима – Чому стрес може викликати зморшки під очима

Навчання, як позбутися від зморшок під очима за рахунок зниження стресу може допомогти вашій шкірі виглядати краще. Коли ваш стрес і тривогу шипи так роблять багато ваші питання шкіри. Всякий раз, коли щось не так з вашим кольором обличчя, стрес робить його гірше.

Так Що відбувається, що змушує вас, щоб отримати більше зморшок, будучи стрес?

Ваше тіло реагує на зовнішні подразники, стрес викликає сплеск адреналіну, який підвищує рівень гормону кортизолу в крові. Кортизол регулює, скільки цукру поглинається в кров. Це ніби як педаль газу на автомобіль … тим більше, що виділяється більше енергії у вас є. Це прекрасно працює в періоди реальні фізичні небезпеки … але це також робить те ж саме, коли ви перевантажені і стрес на роботі. Ваше тіло не можу сказати, різниця між двома стресу.

Ні, це не ваша уява – це цілком можливо, що у вас не було цих конкретних зморшок ви в останній раз подивився в дзеркало. Нові зморшки можуть з’явитися протягом декількох місяців або навіть тижнів під час стресу. Пам’ятаєте, як кортизол говорить клітинам покласти цукор в крові для додаткової енергії? Ну цей цукор має тенденцію зв’язуватися з білками і зупинити їх функціонування. І що ви думаєте? Речовина, яка тримає нашу шкіру гладкою та еластичною і молодий вигляд (колаген) являє собою білок, які отримують здійснюється.

Коли ваше тіло підкреслив він ремонт пошкоджень шкіри, перш ніж він регенерує нову шкіру. Так що всі ваші пошкоджені колаген отримує пріоритет над ваше тіло насправді виробництво нового колагену. Це робить вашу шкіру виглядати менш молодий і більш зморшкуватою. Стрес також сповільнюється оновлення клітин і збільшує сухість що робить зморшки більш помітними.

Так що ви можете зробити?

По-перше, постарайтеся розслабитися. При спробі з’ясувати, як позбутися від зморшок під очима переконатися, що ви завжди носите сонцезахисні креми. Якщо є менше пошкоджень на шкірі від сонця ваше тіло не доведеться ремонтувати стільки ж.

Важливо також, щоб додати відомо колагену підсилювач вашого щоденного догляду за шкірою. Це дає ці маленькі білки шанс на виживання. Ці креми, як було показано, щоб бути досить міцними, щоб збільшити нового колагену.

Нарешті, не підкреслити, більш видимі прояви стресу. Переконайтеся, що ви починаєте жити краще. Вам потрібно потрапити в спортзал, найчастіше, отримати більше спати, і розслабитися протягом більше 10 секунд на день. Всі ці зміни способу життя, було показано, що зниження кортизолу.