Ви хотіли, щоб ваші брови опустивши виправлена

Ендоскопічне обладнання не знайшла свій шлях у допомозі хірурги виконують косметичні процедури, а не тільки медичні хірургічні процедури. Це стало одним з основних переваг у виборі людей зробити пластичну операцію, як рубці і час простою значно скорочується у зв’язку з тим, що вони розрізів в даний час настільки мінімальні. Одна з косметичних процедур, які більшу користь від використання ендоскопічної технології є процедура підтяжки брів.

Багато людей вважають за краще пройти цю процедуру, тому що вони хочуть, щоб виправити опущення брів, які сталися через старіння, щоб виправити зовнішній вигляд деформованої брів, а також для видалення ознак старіння через зморшок на лобі.

Чотири чи п’ять крихітних надрізів навколо волосся. Хірург потім помістіть камеру в крихітні розрізи, і дивитися, що він робить на екрані, так що немає ніякої необхідності для всієї шкіри голови, який знімається назад і створити набагато більше шрам. Розрізи щодо невидимі, оскільки вони настільки малі, і прихована у волоссі. Через невеликі розрізи, зроблені вашим хірургом, вони зможуть підтягнути шкіру і видалити зморшки, які ви можете мати, а також підйому брів до оптимального стану.

Підтяжка шкіри чола полегшує відновлення і знижує ризик інфекції і ускладнень як тільки процедура була завершена. Розрізи настільки малі, і є мінімальне травми шкіри та тканини. Існує практично немає простоїв, пов’язаних з цією процедурою, і ви повинні бути в змозі повернутися до вашої щоденної обов’язки день або два після.

Не всі косметичні хірурги вибрали, щоб почати використовувати ендоскопію під час процедури, так що вам доведеться шукати за хірургом, який сприяє цьому. Ви напевно виявите, що використання процедури ендоскопії є набагато кращим вибором, ніж інші процедури, які можуть допомогти у вирішенні ваших брів і чола питань.