як уникнути келоїдних рубців

Виявлення келоїдів в перший раз часто не надто в замішання. Проблема в тому, через кілька років вони стають вкрай непривабливий до того, що це може підірвати довіру навіть найбільш екологічно свідомих тіла жінки, як не було і у випадку з мене аж до мого початку тридцятих років.
Так що ж можна вдіяти, ну є безліч доступних варіантів лікування деякі з великим успіхом темпами, ніж інші. Я сам провів кілька невдалих маршрутів лікування і з цієї причини я сподіваюся пролити світло на відносно невідомим предметом, і допомагати у виявленні кращого плану лікування для вас.
якими є келоїдних рубців
Для непосвячених, келоїдні рубці товсті, свербіж кластерів рубцевої тканини, що зазвичай ростуть за краї рани. Вони іноді дуже вузловий характер, і вони часто темний колір, ніж навколишня шкіра. Крім того, келоїдні рубці мають схильність з’являтися, іноді вимагають повторного лікування. Можливо, це є причиною, у мене є особистий досвід роботи з всі наступні варіанти лікування.
плани лікування келоїдних
Одна з перших речей, які ви повинні зробити для того, щоб запобігти келоїдних рубців полягає в посвідченні, ви схильні до таких рубців. Якщо це так, то настійно рекомендується уникати будь плановою операцією шкіру і пірсинг. На жаль для мене і моєї прекрасної шкіри мокко, келоїдні рубці найбільш часто зустрічається у людей з темними тонами шкіри, хоча вони можуть з’являтися на люди зі світлою шкірою теж.
Навколо мого початку тридцятих років я вирішив, нарешті, почати ставитися до моєї келоїдних рубців і за порадою мого лікаря я зробив ряд ін’єкції кортикостероїдів. Начебто переживає кошмар, ці непривабливі шрами виявилися занадто пружна і просто повторювалися, як тільки я перестав отримувати ін’єкції. Я також чув подібні історії від людей, які піддалися різні процедури лазер, випромінювання, заморожування (кріотерапія), та інші форми хірургічного видалення.
Тим не менше, лікування, яке перетворило мою келоїдних проблемою є щоденне застосування натуральний крем видалення рубців. Протягом останніх 15 років це було єдине рішення, яке є як скорочені зовнішній вигляд і розміри рубців, а також припинення впровадження нових рубців келоїдних. Крім того, крем щастя видалені дискомфорт і безперервний свербіж, який супроводжує келоїдних рубців.