як уникнути жирної шкіри

Жирна шкіра викликана гіперактивністю сальних залоз. Ці залози виробляють масляниста речовина, зване шкірним салом. Коли залози занадто продуктивним, надлишок шкірного сала в сьогоденні залозі мішки сприяє бактерії називаються Proprionobacterium вугрів процвітати. Шкірне сало також забиває пори в результаті поширення бактерій. Це, як акне виникає. Жирна шкіра є не тільки блискучим, тьмяно-кольорові, і грубі, але і схильною до акне, це означає, що безліч більш серйозні проблеми можуть утворитися: вугри, білі вугри, розширені пори, почервоніння і потенціал рубців.

Жирної шкіри означає мати більше видобутку нафти і менше вологи. Важливо зрозуміти це, як більшість людей помилково річ, що за наявності жирної шкіри немає місця для зволожувачів. Зазвичай люди будуть використовувати мило на основі миючих засобів, щоб прибрати їх шкіру, залишаючи свою шкіру сухою і збезводненої. Щоб дійсно поповнювати втрачену вологу, зволожувачі, які будуть використовуватися часто. Роблячи таким чином, ви дасте вашій шкірі більш здоровий і сяючий колір обличчя. Пам’ятайте, жирну шкіру не обов’язково означає, що ви надлишку вологи, це просто означає, вона жирна, і ви повинні знайти золоту середину.

За іронією долі, жирна шкіра може бути чутливою і промивки агресивні чистячі засоби часто викликає подразнення і запалення. Почніть з промивання теплою водою, м’яким миючим засобом, а потім змийте прохолодною водою. Якщо ви можете позбутися від макіяжу, не так на масляній основі косметики зменшенню випадків прориви та інші дефекти. Золоте правило особливо в жирній догляду за шкірою: ніколи не спати з тобою макіяж і зберегти холодні креми для вашої сухою шкірою одним. Іншим рішенням проблеми є часте миття особи. Це зроблено, щоб запобігти нарощування масла на шкіру, яка, у свою чергу запобіжить появі прищів. Основні принципи гігієни є єдиним найкращим вирішенням проблеми акне в жирної шкіри.

Надлишки масла випущений гіперактивного сальних залоз на шкірі слід видаляти регулярно або пори забиваються і акне буде розвиватися. Таким чином, люди з жирною шкірою рекомендується очистити своє обличчя двічі на день, один раз вранці і один раз ввечері. Деякі можуть подумати, тим частіше вони очищають, тим менше ймовірність їх пори забиваються і, як наслідок, менше прищів і краще шкіра.

Нафта важлива для зволоження шкіри, і ви можете бути спокійні, знаючи, що від жирної шкіри затримки зморшки, вікові плями, і тонкі лінії, і сальні залози стають менш активними, оскільки ми старіємо. У той же час, проблема залишається, що масло закупорює пори шкіри, і ефект, природно, виробництво вугрів і прищів, а також розширені пори і почервоніння. Жирна процедури по догляду за шкірою включають вживаючи заходів, щоб зберегти пори від засмічення і плями з’являлися.