як зробити зуби білими – це білі зуби система робить жовтими зуби виглядають як мої білі зуби

Я повинен визнати, що мої зуби раніше були жовті. Я маю на увазі жовта жовта підводний човен. Я міг звинувачувати кава, сигарети, або червоне вино, але тепер я отримую компліменти кожен день на моєму білі зуби. Люди завжди питають мене, як отримати білі зуби і запитують мене, дурних питань типу: «Чи є перекисом відбілити зуби?” У випадку, якщо ви не знали, перекис відбілити зуби трохи, але не дуже навіть достатньо, щоб помітити і є деякі основні ризики для здоров’я, які входять у використанні перекису.

Так що тепер я відчуваю, що я проговорився і розповісти всім, як перетворити свої жовті зуби в білих зубів для дуже дешево. Секрет я використовую безкоштовні пробні версії. Я не хочу, щоб купити ці дорогі комплекти, які коштують понад $ 100, тому я просто отримати безкоштовні пробні версії з за межами Інтернету. Вони називаються безкоштовні пробні версії, але не повністю безкоштовним. Вони тільки стоять доставку й обробку, яка завжди близько $ 7. Якщо чесно, я думаю, що повний білих зубів систем грабіж, бо після того, як тільки з допомогою безкоштовної пробної версії Мої зуби білі, як може бути. Я б не хотів, щоб спробувати відбілити їх більше. Безкоштовні пробні фактично тривати дуже довго теж.

Так що якщо ви шукаєте в будинку білого лікування зубів, і ви розумієте, що пероксид і випічки соди справді не зробити зуби білими, то будь ласка, спробуйте мою таємницю. Ваші зуби будуть повністю білим, якщо ви будете дотримуватися напрямки і сумісні з ним. Просто спробувати, щоб переконатися, що ви не вибираєте фіктивні відбілювач зубів.