пілінг для цієї вікової шкіри

Коли ми стаємо старше, наслідки впливу сонця та елементів може негативно позначитися на нашій шкірі. Пілінги пропонують одне рішення за побиття тому впливу часу.

пілінг для цієї вікової шкіри

Шкірка використовується для вирішення проблем з шкірою на обличчі. Чи через обширну перебування на сонці, наслідки забруднення з плином часу або з інших причин, своїй шкірі особи може приймати тривожні виступів. Шкірка призначений для вирішення цих питань, пілінг від зовнішніх шарів пошкодженої шкіри.

Шкірка не вилікувати все. Це варіант для вирішення конкретних питань. Вони включають відновлення зморшкуватої шкіри, хоча зморшок повинні бути номінальними. Основні зморшок повинно долатися за допомогою більш агресивних методів, таких як підтяжка обличчя. Дефекти шкіри, однак, націлені на лікування пілінг. Пігмент варіацій з однієї області в іншу особу також можна лікувати за пілінгу. Шкіри, пошкодженої впливом сонця також є проблемою пілінг може звернутися, оскільки процес видаляє пошкоджену шкіру виявити неушкоджену шкіру.

Шкірочка для всього особи може зайняти кілька годин. Анестезія, як правило, не використовується, але може бути, коли це передбачено в конкретних ситуаціях. Час відновлення залежить від типу кірки, але один повинен бути в змозі продовжувати нормальну діяльність протягом місяця. Після шкірки, велику увагу необхідно приділяти захисту шкіри, оскільки він в даний час піддається елементів в перший раз. Шкіри зазвичай буде червоний і впливу елементів може призвести до побічних ефектів, таким як інфекції, зміна кольору тощо. Переконайтеся в тому, щоб обговорити ризики, вигоди і вимог до відновлення до проведення процедури.

Пілінг з медичної точки доступні для всіх, але це не означає, що всі повинні отримати їх. Загалом, пілінги найкраще працюють з пацієнтами, які мають справедливу і тонкої шкіри. Переконайтеся в тому, щоб поговорити з вашим лікарем щодо того, шкірка варіант для вашої ситуації.

Загалом, пілінги загальної процедури розгляду питань, що стосуються шкіри обличчя. Якщо ви є кандидатом на процедуру, він може бути ефективним методом повернути назад руйнівної дії часу і набагато менш агресивними, ніж реконструкція.