продукти харчування і вітамінів, які можуть поліпшити ваше здоров’я очей

Люди в усьому світі намагаються поправити своє здоров’я. Для багатьох це означає здійснення та підвищення їх фізичної підготовки. При правильному виконанні вправи можуть підвищити метаболізм, спалювати калорії, зміцнюють і тонізують м’язи, розширення витривалість, і навіть підвищувати розумову.

Але те, що про ваших очах?

Ви можете, АОТ скористатися своїми очима і таких же вигод, як якщо б від розробки вашого тіла. Тим не менш, є деякі кроки можна почати, щоб поліпшити свої оптичні здоров’я.

Для початку, ви можете підтримувати здоровий раціон харчування. Є поживні продукти допоможуть вашому тілу залишатися на піку рівня здоров’я. Це в свою чергу буде тримати своє тіло сильним і допомогти їй, щоб відігнати недуг і хвороб, у тому числі тих, які будуть впливати на ваших очах.

Але дослідження показали, що підкреслюючи певні вітаміни і добавки у вашому раціоні може допомогти зберегти ваші очі здоровими і знизити ризик оптичних захворювань, таких як дегенерація жовтої плями і катаракти. Ось деякі з цих речовин:

Вітамін А і бета-каротину. Вони допомагають підтримувати тіло, AOS здатність бачити вночі, залікувати рани, і позбудься від хвороб. Їх можна знайти в моркві, печінці, солодка картопля, мускатної гарбуза, і риб’ячий жир.

B-комплекс вітамінів. Як відомо, запобігає хронічне запалення, вони можуть допомогти зменшити ризик дегенерації жовтої плями сітківки судинних проблем, і увеїт (яка викликає сліпоту). Вони можуть бути знайдені в яловичина, індичка, картопля, авокадо, банани і бобові.

Вітаміну С. Цей антиоксидант відповідає за цілу низку переваг тілесні, у тому числі зниження ризику катаракти. Він може бути знайдений в полуниці, диня, апельсини, капуста, брокколі і червоний або зелений солодкий перець.

Вітамін D. Це речовина, яка допомагає зменшити загрозу дегенерації жовтої плями, часто не вистачає в організмі під час зимових місяців або холодним кліматом. Його можна знайти в лосось, тунець риба, риб’ячий жир, сардини, яйця, і швейцарський сир.

Як і вітамін Е. Вітамін С, ця речовина було показано, знижує ризик катаракти. Він може бути знайдений в лісові горіхи, насіння соняшнику, і мигдаль.

Зеаксантин і лютеїн. Ці два каротиноїди, які допомагають зменшити небезпеку як дегенерація жовтої плями і катаракти. Вони можуть бути знайдені в листову капусту, шпинат і капуста.

Біофлавоноїдів. Вони допомагають збільшити тіла, AOS здатність обробляти вітаміном С. Вони можуть бути знайдені в вишню, цитрусові, сливи, і виноград.

Якщо ви не думайте, що ви отримуєте достатню кількість цих поживних речовин у ваш щоденний раціон, ви можете розглянути можливість покупки вітаміни і добавки, щоб компенсувати невідповідність. Вони можуть бути знайдені в більшості магазинах здорового харчування, бакалійні лавки, і аптеки. Крім того, існують деякі добавки, такі як селен, цинк, яке також було показано для підтримки оптимального здоров’я очей.

Ви можете вирішити, приймати харчову добавку яка спеціально орієнтована здоров’я очей. Ці полівітамінні добавки можуть включати в себе багато або всі поживні речовини, перераховані вище. Деякі популярні марки зору доповнення є Alcon, AOS Icaps, Bausch & Lomb, AOS Ocuvite PreserVision, Biosyntrx, AOS Oculaire, і перспективних досліджень Vision, AOS MacuTrition.

На додаток до підтримання вашого загального здоров’я очей, є деякі добавки, які ви можете вважати, що спеціально зменшити ризик деяких оптичних умовах, таких як сухість очей. Два з цих добавок є найбільш часто згадуваних по боротьбі з сухими очима: лляне масло і риб’ячий жир. Обидва вони з високим вмістом омега-3 жирних кислот.

Льняна олія має велику кількість ALA, що омега-3 жирні кислоти. ALA ламається на дві інші омега-3 жирних кислот, відомих як ЕПК і ДГК, в процесі травлення. ЕПК і ДГК захисту мембрани клітин в організмі людини.

Ви можете купити лляне масло як в рідкій формі і капсул. Деякі часто придбаних брендів лляної олії включають Advanced Research Vision, AOS TheraTears харчування, очей науки, AOS суха формула очі і OCuSOFT, AOS Сльози знову гідратів.

Риб’ячий жир містить велику кількість омега-3 жирних кислот EPA і DHA в їх природній формі. Таким чином, ці поживні речовини можуть отримати поглинається вашими клітинні мембрани негайно, не чекаючи тіла, щоб зламати ALA Як і льняне масло.

Як лляне масло, риб’ячий жир можна придбати в будь-якому капсулі або рідкій формі. Популярні бренди включають Biosyntrx, AOS і BioTears ScienceBased здоров’я, AOS Hydro очей. Якщо ви не хочете приймати риб’ячий жир в якості доповнення, ви можете отримати необхідну кількість омега-3 жирних кислот, вживаючи в їжу смажену рибу холодних принаймні три рази на тиждень.

Хоча є, звичайно, схожість між лляне масло і риб’ячий жир, є кілька відмінностей, які можуть вплинути на ваш вибір доповнення.

Лляна олія повинна зберігатися в холодильнику, щоб зберегти свої переваги, в той час як риб’ячий жир не робить.

Риб’ячий жир може залишити рибний присмак у роті, але лляне масло не має практично ніякого післясмаку.

Взагалі кажучи, ви повинні прийняти більш високі дози лляної олії, щоб отримати ті ж переваги, що ви і від риб’ячого жиру.

Деякі люди можуть відчувати розлад шлунка, відрижка, печія, печія, болі в животі, пронос або як побічні ефекти при прийомі риб’ячого жиру.

Як і будь-яке істотне зміна у вашому здоров’ї режиму, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати добавки або різка зміна вашого раціону. Деякі добавки можуть вплинути на ефективність рецептом ліків, які ви вже приймаєте. Наприклад, якщо ви приймаєте препарати для розрідження крові, як риб’ячий жир і лляне масло може зменшити згортання крові і підвищують ризик кровотеч.

Як ваше загальне здоров’я, здоров’я Ваших очей важливо жити плідної та енергійної життя. Тому при плануванні стратегії в галузі охорони здоров’я, Дону, АОТ забути про ваших очах!