отримати ідеальну помаду

Помада є косметичним продуктом, що містить пігменти, олії, віск і пом’якшувальні речовини, яка застосовується колір і текстуру на губах. Як помаду, блиск для губ приходить в різних формах і можуть бути застосовані в різних напрямках. Вона може міститися в невеликих циліндричних пляшку і застосовується з округлими або похилі палички аплікатора, наноситься за допомогою вбудованого в lipbrush або невелика трубка призначена для використання з пальця.

Помади є найбільш часто використовуваних губи макіяж. Вони входять в різні colours.The колір ви використовуєте повинні гармоніювати не тільки з рештою макіяжем, але з вашою одязі і з іншою частиною вас. Запам’ятати блідою шкури повинні в той час як м’які кольори темною шкірою може понести більш яскравими відтінками. Більшість помади складаються з жировою основою для того, щоб продукт залишається твердим і тверда речовина. У той же час робляться зусилля, щоб зробити продукт м’який достатньо, щоб покрити губи плавно і з мінімальним тиском.

Знаючи ваш тон шкіри допоможе вам визначити, який червоний колір губ краще для вас. Якщо ви носите багато темних або димчастих очей або яскравий макіяж colord, то не купуйте те, що виділяється занадто багато. Так що просто дивіться на колір шкіри і ваших wardobe N решті макіяж.

Використовуйте губ кисть для нанесення помади, що дає вам більший контроль над напрямку. Розслабте рот так, щоб вона злегка відкрита і пензлем на колір від кутів до середньої точки і губи. Натисніть губи ніжно з тканиною, але будьте обережні, щоб не розмазати кольору або видалити занадто багато. Потім пензлем на більш кольору для створення більш глибокий ефект.

Необхідно переконатися, що це не дуже тепло. Це зламає дуже легко, якщо вона. Влітку, я тримаю шахті в холодильнику. Тільки згорнути близько 1/2 дюйми. Якщо вам не подобається момент, ви можете просто його відрізати і покласти його в баночку і використовувати щітку губи так що це не дарма.

Не відповідають вашої помади вашої тіні для повік або одяг. Вибери кращий колір для вас, грунтуючись на вашій шкірі і фарбування волосся! Спробуйте використовувати щітку губи. Якщо колір помади не з’являвся на кисті Після цього покладіть трохи блиску для губ на кисть ANS потім отримати помади на ньому.

Ідеальний колір помади для брюнетки з карими очима і світлою шкірою коричнево-рожеві відтінки губної помади. Ssoft рожевий, з сумішшю лайнера і ліловий прозорий або ніжно-рожевий блиск. і якщо ви старше 18 років, не бійтеся піти на важкі блиску ми не повинні боятися блиском. це робить нас привабливими.

Відлущування губи. Ви можете просто зробити це шляхом занурення старою зубною щіткою в трохи вазеліну і м’яко очищення ваших губ з ним. Ваші губи будуть м’якими і пухкими.

Прикладіть трохи підстави або консилер на ваших губах. Трохи проходить довгий шлях, так що просто застосовувати найдрібніші трохи далі. Переконайтеся, що ви погладити його, а не втирати його дюйма Змішайте його назовні на решті шкіри навколо губ для найбільш природний вигляд.

Застосовувати блиск для губ поверх помади або поодинці. Пам’ятайте, що хотів би підкреслити блиск і, отже, зробити ваші губи здаються fuller.Women з дуже повними губами, слід використовувати блиск для губ дуже економно.