знайти пластикові Індіанаполіс хірург чотири хороших питань і два неправильних відповідей

Є близько 780 000 жителів Індіанаполіса, держави Капітолію. Ви можете вмістити близько третини з них у місця в Індіанаполіс 500. Так що якщо ви житель, ви будете хотіти, щоб виглядати на всі сто в день гонки, оскільки ймовірність того, що рано чи пізно ви опинитеся там. Це ніби як Кентуккі Дербі, за винятком жінки носять бейсболки, а не з тих великих, дискети, квіткові композиції.

Університет Індіани має свою медичну школу в Індіанаполісі, який має відділ пластикових хірургії в межах своєї хірургічне відділення. Індіанаполіс, виявляється, свої пластичні хірурги, в місті проходить багато лікарів, які мігрували там же. Місто зумів диверсифікувати приємно від його rustbelt зростання в зручне місто Середнього Заходу з поєднанням нових галузей промисловості і здорова індустрії гостинності з досвідом нового конференц-центру.

Його Медичні заклади також різноманітні і багатогранні, як і слід було очікувати від Заходу третього за величиною міста. Якщо ви шукаєте надійного пластичного хірурга в місті, що ви будете задоволені, ось деякі тези для Вашого інтерв’ю разом з парою відповіді, які потрібно відправити тебе за двері, щоб продовжити пошуки в іншому місці.

Перше питання, чи є чи не лікар являє собою пластикову сертифікованим хірургом сертифікованим Американським радою з пластичної хірургії.
Чи буде анестезіолог (якщо він потрібен) також може бути ліцензована і сертифікована професійний?

Попросіть показати кілька прикладів роботи лікаря. Якщо ви шукаєте процедуру збільшення грудей, попросити деякі “до і після” картинки для кожного виду грудного імплантату.

Запитайте про довгострокові наслідки: для ліпосакції в брову або лоб ліфти, для очей защипами всі процедури, він не збирається бути постійним в кожному аспекті. Ви повинні отримати чесне і повне пояснення обмеження на кожну процедуру ви зацікавити “Ніщо не вічне”.
Ось декілька відповідей ви не хочете почути:

Запитайте лікаря, якщо він / вона спеціалізується на будь-якої конкретної косметичних хірургічних процедур. Якщо відповідь не включає в себе лікування ви шукаєте, що має бути попередження дзвін. Є дуже багато процедур сьогодні для естетичного пластичного хірурга, щоб йти в ногу з усіма з них. Знайдіть людину, який орієнтований на лікування ви шукаєте.

Запитайте, чи є об’єкт акредитований в якості амбулаторної хірургії об’єкта. Є два акредитованих організацій, які наслідують інспекції та процедури акредитації, що кожна лікарня повинна пройти для поліклініках. Більше половини всіх косметичних процедур пластичної хірургії зараз відбуваються в клініках і амбулаторних закладах. Якщо вони не возитися з акредитацією, ви не повинні турбуватися їх використання.