здорової шкіри в світі високих технологій

Автомобілі, кондиціонери та стільникові телефони стали основні продукти харчування сучасного життя, але вони вплинули на обличчях людей, які використовують їх? Деякі вчені тепер кажуть, що так.

Група вчених вказується, що в їх дослідження показують зв’язок між впливом забруднення, створюваного цими типами сучасних зручностей і прискорене старіння шкіри.

«Ми вже знаємо, що« невидима забруднюючих речовин, таких як УФ-випромінювання від сонця може завдати шкоди шкірі, тому само собою зрозуміло, що інші невидимі, такі як вихлопні гази автомобілів, штучного освітлення і електромагнітних хвиль, впливають, а також. Наше дослідження підтвердило, що Припущення “, пояснює Ліонель де Benetti, директор з досліджень та розвитку на Clarins лабораторії, групи, яка допомогла запустити досліджень.

Наприклад, частина дослідження показали, що всього за шість годин впливу електромагнітних хвиль, створюваних бездротовими пристроями досить, щоб викликати “значні зміни в природний захисний бар’єр шкіри,” згідно дослідникам.

Пан де Benetti говорить Дослідження показали, що шкіра піддається різним формам критий, відкритий і електромагнітного забруднення показує ознаки передчасного старіння, тупість, підвищена чутливість, і роздратування.

Хоча передові технології швидше, ніж наші власні тіла, Є способи, щоб захистити шкіру від суворих агресорами в сучасних умовах. Наприклад, продукт під назвою Експертиза 3P був створений Clarins спеціально для захисту від широкого спектру забруднень знаходиться всередині Вашого будинку і офісу та за її межами на відкритому повітрі.

Легкий туман може використовуватися всією сім’єю протягом дня і носили поверх макіяжу. Це допомагає зміцнити природний бар’єр шкіри за допомогою ряду рослинних і морських екстрактів. Магнітне оборонного комплексу включає компоненти, знайдені в морській мікроорганізм, який виживає у ворожій підводному середовищі і Арктичному регіональному рослина, відоме своїми superadaptive якостей. Боротьбі із забрудненням комплекс включає в себе екстракт білого чаю, щоб нейтралізувати до 80 відсотків вільних радикалів, на додаток до невидимих ​​мікрофільмів, що прилипає до шкіри і уповільнює проникнення частинок забруднень в повітрі.