збільшення висоти Природно – Top 4 вправ, які дійсно працюють

Люди приходять у всіх формах форми і висоти, тому що всі присутні різнорідні генетичної і гормональної активності і виховуються в різнорідних середовищах. Якого зросту ви отримаєте бути залежить від генів батьків дав вам і також наскільки ефективно свою власну систему гормон працює. Здоровий посилене харчування під час росту років також допомагає людині насолоджуватися хорошим статурою високим на дорослу стадію. Якщо ви схожі на більшість людей, ви дуже сильно виріс ривками час, поки ви були в період статевого дозрівання, і ви будете перестати рости десь у ваших 20-их. Багато хто думає, що зростання у висоту закінчується період статевого дозрівання, але це помилка. Є багато методів, таких як обробка хірургії та добавки, які можуть бути використані для збільшення висоти, але фізичних вправ є кращим вибором. Кращі вправи, щоб отримати вище може збільшити висоту незалежно від скільки вам років, але літні люди ростуть менше і повільніше. Це допоможе вам набрати висоту в найбільш природним шляхом, який позбавлений будь-яких небажаних побічних ефектів. У цій статті ми будемо говорити про деякі з кращих вправ, щоб отримати більш високий і пояснити, як правильно їх робити.

Давайте почнемо з розгляду загальної картини того, що фізичні вправи є кращими вправами, щоб отримати більш високий. Як правило вправи на розтяжку, які також допомагають з постави і гнучкості допоможе людям рости. Наступні вправи повинні сприяти збільшенню висоти і називаються Cobra, Кішка стрейч, стретч Основні Ноги і Bow Down. Ми перевіримо, як зробити кожен зараз.

Вправа 1 – кобри

Початкові вправи, щоб використовувати це, названим Cobra. З вами обличчям вниз, лягти на підлогу. Покладіть руки по обидві сторони на рівні плечей. Тепер спробуйте підніміть верхню частину тіла так, що поступово хребет вигнута у зворотному напрямку. Відчуйте розтягнення починаючи від основи хребта до шиї. Тримайте розтяжку 10-30 секунд, а потім повернутися у вихідне положення. Як тільки ви звикнете до неї, ви можете зробити три підходи по десять повторень кожен день.

Вправа 2 – Кішка стрейч

Друга вправа Cat Stretch. Спускайтеся на руках і колінах, тримаючи руки прямими заблокована. Вдихніть як хребет згинається вниз, а голова піднята тому. Потім, коли ви видихаєте, доставлять вас голова поступово в напрямку вниз і арки хребта. Повторіть цю вправу десять разів, щоб завершити один набір. Ви можете виконати три набори цій вправ в день.

Вправа 3 – основний стрейч ноги

Тепер прийшов час для базової Stretch ногу. Відкинути ноги далеко один від одного сидячи. Дотягнутися до пальців на одній нозі збереженні коліна прямо, а потім зробити це на іншій нозі. Отримати хід, починаючи з стегна і тримати хребет і спину прямо. Тримайте тягнуться на 5-15 секунд і повторіть вправу з лівої сторони.

Вправа 4 – поклонися

Ваша спина можна зміцнити і подовжити використанням Bow Down вправи. Встаньте прямо, руки на стегнах. Зігніть від талії, наскільки ви можете тримати ваші коліна прямі і підборіддя вгору. Зробіть три підходи по десять повторень з кожним повторенням тривалістю 5-10 секунд.