забути креми проти зморшок ботоксом і підготовлена ​​нова наволочка може знищити зморшки

Якщо зморшки і гусячі лапки турбують вас, спробуйте спати на наволочках Copalife міді. Беручи денний сон йде на крок далі з наволочкою, яка допомагає видалити зморшки. Сон на наволочці тепер неінвазивної косметичної альтернативою болючою операції.

Протягом тисяч років мідь була відома своїми унікальними характеристиками. Стародавні єгиптяни стерилізувати питну воду і рани використанням міді. Римляни використовували мідь для лікування захворювань і в Персії та Індії міді був застосований для лікування фурункулів і очні інфекції.

Copalife вирішив взяти використовує один крок вперед і ввести мідь в текстильної та швейної галузях, що веде до більш здорового способу життя.

Вчені Copalife учасника сформулювали передових антимікробні технології. Технологія Copalife заснована на включення міді в тканині, які згодом пропонує антибактеріальну, противірусну і протигрибковою властивостями.

Тести Copalife показав, що мідь допомагає лікувати екзему і вони задавалися питанням, якщо це може зменшити ліній і зморшок на обличчі. Copalife перебігу двох років процес, щоб додати міді до текстилю та постільних речей. Результати були чудові.

Copalife тканина, яка не відчуває себе не відрізняються від звичайних постільних речей, праски поза лінією. Вологості шкіри вивільняє іони міді з наволочки який у свою чергу стимулює вироблення колагену під поверхнею шкіри.

Copalife прискорює виведення плям, пігментних плям, вугрового висипу і пігментації шкіри, покращуючи пружність і еластичність шкіри.

Незалежна дослідницька лабораторія показує Copalife технології також зупиняє 99,9% бактерій, грибків і мікробів, які викликають запахи і псування продукту. Copalife технології на 100% безпечні. Мідь є найважливішим мікроелементом, який необхідний організму в невеликих кількостях, щоб допомогти зробити гемоглобіну і в розвитку тканини в кістки, легені і кровоносну систему.