Як виглядати вище

Гарна постава не тільки зробить вас виглядати вище, а також зробить вас виглядати краще в цілому. Іноді поза покращення можна додати до цілого дюйма до вашого зростання. Тримайте ваші плечі назад, груди вперед і високо піднятою головою. Не надто високо, хоча, ви не хочете виглядати зарозуміло, але тримати його в горизонтальному положенні і дивитися прямо на відстані під час ходьби. Ви будете виглядати як більш впевнено і більш високої людини і що ще краще – ваше загальне відчуття покращиться!

Давайте спочатку поговоримо про вашому гардеробі. Ви вже підгодівлі, щоб зробити вас найбільші активи виділяються, але чи знаєте ви, ви можете використовувати ваш одяг, щоб виглядати вище, ви теж? Ви можете зробити це, якщо носити одяг подібного кольору, особливо темні. А для ще більшої висоти підсилювача можна додати тонкі вертикальні смуги, щоб дати вам більше довжини.

Якщо немає басейну поруч, ви завжди можете плавати в озері або ви можете вибрати інший вправа, яка допомагає вам схуднути. Хорошим прикладом є біг, баскетбол, волейбол, футбол або навіть старої доброї скакалка який можна використовувати навіть в невеликій квартирі. До речі, командні види спорту, як баскетбол і волейбол, також дуже хороший спосіб отримати вище, оскільки всі вони включають вправи на розтяжку, які схожі на ті, у плаванні і допоможе вам розім’яти тіло.

Звичайно, є багато інших способів, як виглядати вище, але якщо ви хочете збільшити ваш ріст потенціалу, втрата ваги є великий довгострокової стратегії, щоб допомогти вам отримати більш високий, здоровий і в цілому більш привабливими для протилежної статі і людей навколо вас.

Просто знайдіть хорошого Fedora або аналогічну капелюх, яка збільшує висоту вашого зростання і носити! Чи може це бути чорного, темно-сірого або темно – класичні кольори. Чому? Маючи шафа, яка виділяється занадто багато великий ні-ні для коротких людей. Причина досить проста – яскраві кольори і помітні одягу в цілому зробить вам виділитися з натовпу і акцент вашої малої висоти.

Для того, щоб зберегти хороший баланс, ви можете зробити одну ногу вище іншої, коли ви стоїте. Таким же чином, ви можете розмістити задньої опори так, щоб ступні стояли на підлозі в положенні сидячи. Важливо для виконання деякою натяжкою вікна, коли ви сідаєте, так як це забезпечить хороше кровопостачання у вашому тілі. Лежачи і підйому злегка шию, якщо ви лягаєте спати, дуже корисно.

Це дасть вам величезний поштовх самоповаги, і ви більше не будете відчувати себе неповноцінним, коли стояв поруч з, добре – майже всіх. Ви, напевно, помітили, що коли ви стоїте поруч з людиною, яка багато вище, ніж ви, ви відчуваєте, що у них більше “влада” і більш висока вартість. Ось як ваш мозок провідний – ви не можете його змінити.

Перше правило носити взуття на підборах. Даний продукт поставляється у великій кількості серед жіночої статі і саме тому шукає, що ідеальною парою взуття не повинно бути важко отримати. З іншого боку, чоловіки не повинні турбуватися, бо є черевики, які виглядають природно, але правда полягає в тому, що вони приходять з підвищенням підборах. Вибрати ці види взуття, щоб ви могли насолоджуватися різка зміна вашого зростання якнайшвидшому часі.