Хана Морі моди і ароматів

Ми всі знаємо, як працює величезних артисти можуть надихати художників, які прагнуть як працювати також. Це очевидно у випадку Морі Hanae. Коли їй було 34 років, Морі зустрівся Коко Шанель випадково під час установки, хоча Морі дійсно вивчав моду на її батьківщині Японію і займає посаду художника по костюмах з 1951 року, це була її зустріч з Коко Шанель, що дійсно надихнуло її. Через кілька років після того, Морі дебютувала на подіумі з Neiman Marcus в буксируванні.

Через десять років після, Морі переїхала до Парижа, де вона продемонструвала свою колекцію від кутюр. Це не займе дуже багато часу для неї, щоб відкрити власний Maison Haute Couture в 1977 році. З тих пір вона стала єдиним дизайнером з Азії, щоб бути частиною La Chambre Syndicale де-ла-Couture паризьких. Це дуже важливе досягнення для будь-якого дизайнера, тому що це є керівним органом в індустрії моди у всій Франції.

Але її перехід з Японії весь шлях до Парижа було зовсім непросто. Вона вчилася в Університеті Токіо християнських жінок з літератури, як і її основні коли Друга світова війна спалахнула. Коли війна та її наслідки вщухла, Морі повернувся до вивчення, але все ще не міг отримати диплом, тому що вона вийшла заміж рано. Сім’я її чоловіка працюють текстильні підприємства з виробництва. Будучи молодої нареченої з багато часу на її руках і впливу різних текстилю і тканин, Морі скоро з’явився інтерес до дизайн одягу. У 1951 році вона почала свою костюма підприємство дизайном і розроблено більше 700 костюмів для багатьох японських режисерів. Однак, це була Коко Шанель, яка дала їй, що значні диск, щоб ризикувати у високій моді і речі ніколи не були однаковими для неї, так як.

Її більш популярними пункти включають шовковій сукні муслін, який був проведений в 1981 році, і вечірні, який поставляється з товарним знаком символ метелика. Вона, як відомо, мають дивну здатність використання природної привабливості тканини по-новому визначити вигляд жінки носити сама тканина.

Морі також розширилася в аромати, зі своїм першим ароматом відомого як Хана Морі випущений в 1995 році. Віддалені щоб цей аромат включає хана Морі Homme і хана Морі Haute Couture. Ми можемо очікувати, щоб побачити багато більш нових конструкцій і ароматів від цього чудового дизайнера.