Природні Поради краси для більш ніж 50 років

Протягом багатьох років, шкіра починає процес старіння. Однак, є догляд, який допомагає зробити цей процес повільніше.

Збалансована дієта, правильна гігієна, і використовувати захист від сонця починають набувати все більшого значення, так як наша юність.

Коли ви досягнете середнього віку або старше 50 років, багато людей залишилися доглядати за шкірою, думаючи, а тепер за що, а потім дивуються, чому свербіж, інфекцій або шкірні захворювання і алергічні реакції на препарати, за винятком однієї маленької проблемою, яка естетичних, як поява плям.

Догляд за шкірою за 50 років

“Трав’яні добавки та природні засоби http://www.babaramdevmedicines.com/- … Ми допоможемо вам вести здоровий спосіб життя, зараз індійські трав’яні добавки та природні рослинні лікарські засоби для США, Великобританії, Австралії та всьому світу”.

Гігієни тіла починається з ванною з милом з нейтральним рН (ті зазвичай рекомендують дерматологи), який, на додаток до видалення домішок в шкірі, гідратів.

Шкіри також дуже добре висушити, приділяючи особливу увагу області складок і пах, пахви, і під грудьми, щоб запобігти роздратування або грибкових інфекцій, викликаних надмірної вологи. Після кожної ванни, застосовуючи зволожуючий крем сприяє гідратації, яка допомагає запобігти і полегшити сухість і шорсткість шкіри.

І якщо у вас є можливість відвідати спа-центр, парна ідеальні для виведення токсинів і домішок. Тому що організм усуває багато рідини в процесі, дуже важливо пити багато води. Хоча сауни дуже здорово, протипоказана людям із судинними проблемами.

Протягом багатьох років, шкіра стає більш чутливою, тому бажано уникати носіння одягу з поліестеру або дратівливими вовни. Уникайте алкоголю і тютюн.

Природні рецепти краси для більш ніж 50 років

Бо іноді зволожувачі кілька дорогих натуральних масок, домашні, не тільки дешевше, але також легко зробити, і дуже ефективно, тому що їх поживні речовини перейти безпосередньо до шкіри.

Для тіла

Мед: Додайте мед будь-якого краса крем ви використовуєте вигідно. Мед є одним з кращих засобів для шкіри, тому що він містить вітаміни і мінерали, такі як кальцій, мідь, залізо, магній, марганець, фосфор, калій і цинк.

Соєве молоко: Якщо у вас є ванна у ванній кімнаті, а потім залити гарячою водою, додати три столові ложки соєвого молока. Залиште Вашу шкіру зволоженою, пружною і ароматами високого вмісту жирних кислот, мінералів і вітамінів.

особа

Овес: Підготуйте маску з двома столовими ложками вівса, один з меду і яєчним білком. Прикладна і залишається на шкірі протягом 30 хвилин для вашої шкіри проникаючими властивостями.

Алое Віра: Візьміть лист алое або алое віра і витягти желатин. Нанесіть безпосередньо на шкіру і залиште на 15 хвилин. Відмінний засіб для зволоження і зцілювати.

Шкіра у літніх людей має особливі характеристики, які роблять його ще більш уразливим при впливі екстремальних температур або агресія, як сонце, тому слід бути настільки ж важливим в якості їжі.