Мама макіяж після процедури дитина для мами

Немовлята, діти, немовлята. Все, що вам коли-небудь хотів бути мамою і тепер, коли ви, здається, що це все, що ви є. Попередньо дитини, ви були сексуально і любила носити одяг, яка продемонструвала свої активи. Пост-малюк добре, тепер у вас є отригіванія, шоколадний пудинг і деякі неідентифіковані Goo на вашому одязі і у волоссі.

О, і ваше тіло вас зрадив, чи не відскакуючи назад в попередньо дитини формі. Речі провисання і опустивши. Деякі речі отримали більше і інші частини стали меншими. Тепер, що ти мама, ти готовий до Мама макіяж. Ось те, що ця колекція косметичних процедур може зробити для вас:

* Груди

Одне з двох відбувається з жіночих грудей після вагітності-вони стискаються або вони отримують більше. Два рішення люб’язно макіяж мама імплантати або відновлення. Як правило, це також необхідно виконувати ліфта з обома з цих процедур. Причиною цього є те, що під час вагітності, груди рости і розтягувати з жиром і молоком. Так ви позбутися від жиру і тканин або вона висить навколо, груди збираєтеся провисати.

* Животик

Ну, це основним місцем постраждалих від вагітності з очевидних причин. Підтяжка живота, щоб вирішити проблему також є найбільш популярним компонентом Мама макіяж. Як дитина росте, вся черевна область простягається в тому числі м’язів. Набирає багато ваги під час вагітності та народження близнюків зменшити здатність черевній області, щоб прив’язати на місце і SAG афекту відбувається.

* Стегна і сідниці

Так, все, здається, стає більше, коли ви вагітні і стегнах і сідницях не відрізняються. Після дитини, вони мають тенденцію осідати небагато. Піднімаючи районів та видалення надлишку шкіри, хірург може повернути вам якусь форму до сідниць і тонкий до стегон.

* У всьому

Ви їсте за двох, але іноді жир висить навколо після того, як тільки ти знову. Ліпосакція може зменшити місце жирові відкладення, які ви не можете позбутися від після вагітності. Ця процедура виконується в рамках Мама макіяж для підвищення результатів інших процедур, як підтяжка живота і підйомників. Але, це може бути зроблено в інших областях, як руки і шию, щоб схуднути мамі у всьому.

Якщо ви зацікавлені в отриманні Мама макіяж, переконайтеся, що ви закінчили стає мамою. Завагітніти після того, як ці процедури зіпсує результати, а також може викликати багато проблем і пошкодження до вашого тіла. Таким чином, дати йому багато думок і переконайтеся, що ви закінчили, які мають дітей.

Як тільки ви будете впевнені, що це те, що ви хочете, поговоріть з іншими мамами і шукати рекомендації для хірурга. Перевірте його повноваження і переконатися, що він є сертифікованим. Бути дуже чітко з ним про свою матусі очікування макіяж та області ви думаєте потребують лікування. Ви не повинні погоджуватися на тіло вагітності залишив вас с. Ви можете бути відмінною мамою і все ще бути сексуально мама.