Ліпосакція, хто є і не є хорошим кандидатом

Практично кожна людина має ці вперті плями, де жир просто не піде. Ви правильно харчуватися, ви займаєтеся спортом, і ви думаєте, що ви в хорошій формі, за винятком, що пес у вашому животику або у вас є, що умова любовно називають сала.

Ліпосакція може бути єдиним способом, щоб видалити ті обтяжуючі жирових клітин. Але, не всі є хорошим кандидатом для даної процедури. Ось деякі питання, щоб запитати, щоб сказати вам, якщо він буде працювати для Вас:

1. Ви близько або на ваш ідеальний вагу?
Ліпосакція не є методом зниження ваги. Це не повинно зайняти місце дієти, фізичних вправ або ожиріння процедур. Це для позбавлення від останнього біта впертий жир, який просто не йтиме через інші методи. Поки ви перебуваєте в межах не менше 20 фунтів ваш ідеальний вагу, ви хороший кандидат на ліпосакцію.

2. Як ваш загальний стан здоров’я?
Ліпосакція хірургії тому ви повинні бути в хорошій фізичній формі. Розкажіть своїм хірургом всі препарати, які Ви приймаєте, і що ваша медична історія. Отримання обстеження перед процедурою це відмінна ідея. Деякі ліки та стану здоров’я збільшить ваші шанси кровотечі, проблеми з серцем і емболії. Процес загоєння також під загрозою, якщо ви не в доброму здоров’ї.

3. У вас є шкідливі звички?
Куріння і вживання алкоголю шкідливе для шкіри, а також вашого тіла. Це ставить під загрозу здоров’ю і еластичність шкіри. Важливо пити багато води і прийняти більш здорові звички. Дієта та фізичні вправи також важливі для підтримки результатів від вашої процедури. Пам’ятайте, що жир завжди можете повернутися.

4. Які ваші очікування від процедури?
Знову ж, ця процедура не є втрата ваги так що ви повинні мати реалістичні очікування. Зрозумійте, що ліпосакція використовуватися для виявлення видалення жирових клітин, а не величезна кількість жиру. Крім того, в той час як жирові клітини будуть безповоротно видалені, а нові завжди можете повернутися в тому ж місці або в іншому нове.

Якщо ви думаєте, що ви готові до ліпосакції, щоб допомогти контуру і штрихи на вашому тілі, ви повинні знайти правильний хірурга для роботи. Переконайтеся, що він є сертифікованим і досвід у виконанні процедури.

Ускладнення завжди є можливість так досвід необхідний. Під час консультацій, чітко уявляти, що ви сподіваєтеся досягти. Але, прислухайтеся до свого хірурга, тому що він знає, що якщо ваші очікування реалістичні чи ні.

Ліпосакція дає вам більш обтічний вигляд і згладжує псів і кишень. У вас не буде різке падіння розмірів одягу. Ви повинні втратити вагу за допомогою дієти, фізичних вправ або ожиріння першої процедури.

Що вона робить це роблять одяг у вас підходить набагато краще і зробити вас почувати себе більш впевнено у вашому тілі. Думайте про нього, як це – ліпосакція, як покласти штрихи на скульптуру, хірург є художником, і ви його витвором мистецтва.