Кружка онлайн Вісім способів битви акне

bacne.

Симпатичні ім’я, але це, AOS не до сміху для хлопців, які змушені миритися з дратівливим напади акне на спині, плечах і шиї. Що робить його гірше те, що цей стан зазвичай виникає в результаті, коли ви робите те, що, AOS справі добре для вас: вправу. Ось вісім способів контролювати акне назад, не відмовляючись від здійснення режиму.

1. Прийміть душ відразу після фізичних вправ або сильно пітнів. Дону, АОТ пітної одязі носити довше, ніж необхідно.

2. Відлущує шкіру з Менсаенс, AOS мікрофільтр Рукавички Тіла Буф, коли ви приймаєте душ, щоб видалити мертві клітини шкіри.

3. Вимийте подразненої шкіри з саліцилової кислотою або милом бета-гідрокси миття тіла. Тому що ці інгредієнти можуть висохнути шкірі, тільки мити розбитого областей з ними і використовувати звичайні мила для іншої частини вашого тіла.

4. Бензил пероксид чудово працює як актуальне рішення для висихання дратівливих плям. Але переконайтеся, що вона повністю висохне, перш ніж надіти сорочку, щоб уникнути плям на одязі.

5. Світло бавовни і суміші бавовни хороші спортивний одяг, так як вони є дихаючими киснем і дозволяють взаємодіяти з шкірою. Але якщо ви потієте, бавовна можуть підстерігати потіти і закупорює пори на спині. Спробуйте носити синтетичні тканини з сіткою, як тче тягнути поту з поверхні шкіри, AOS поверхні. І не забудьте зберегти його вільно: справа в тому, для повітря, щоб мати можливість дістатися до пори.

6. Довгі, спітнілі волосся можуть посилити акне, якщо вона висить на кисті або ваша шкіра багато. Розгляньте отримання обробкою, або принаймні знайти спосіб витягнути його зі спини при фізичних навантаженнях.

7. Сонячне світло, здається, очистити акне, але сонце, AOS промені можуть пошкодити шкіру і темніють рубці і знаки постійно. Засипати стільки, скільки ви можете, коли на відкритому повітрі і шльопають за деякими сонцезахисним кремом, коли ви йдете Сорочка менше. Спробуйте нежирний сонцезахисний крем SPF 15 або вище, як Менсаенс TiO2 Крем для засмаги, щоб залишатися захищеним, не забиваючи пори.

8. Переконайтеся, шоломи, рюкзаки та інші захисні засоби вправи підходять вам. Постійне тертя від сипучі продукти можуть викликати роздратування шкіри.