як Invisalign дужки робота для підлітків

Підлітки можуть використовувати Invisalign для випрямлення зубів так само, як дорослі можуть. Invisalign робіт зі спеціальною системою для підлітків для свого Invisalign дужки. Це працює через різні спеціальні речі, використовувані для цих дужках для підлітків, які допомагають, щоб змусити їх працювати належним чином.

Відома річ про Invisalign дужки для підлітків є те, що вони ті, які використовують ті ж технології, що Invisalign дужки для використання дорослими. Це включає в себе зручний знімні капи, які можуть бути замінені протягом довгого часу по відношенню до потреб, що треба для випрямлення зубів.

Вони також дуже гладкою відміну від традиційних деякі з більш типів дужки. В результаті користувач може продовжувати робити всякі речі, не відчуваючи дискомфорту, включаючи заняття спортом і робити інші речі на публіці без страху, що фігурні дужки своєї пошкоджені.

Однак зуби, що середній підліток має може бути інакше, ніж дорослий. Тому Invisalign використовує різні речі у своєму дужки для підлітків. Наприклад, Invisalign дужки для підлітків є більш гнучкими. Це означає, що вони можуть налаштувати з легкістю нарости, які відбуваються щодо нових корінних зубів і зубів. Це особливо важливо, тому що, як зуби, що треба з часом може змінюватися.

Ці брекети також зробив, щоб допомогти з отриманням користувачеві працювати в напрямку носіння брекетів своєї частіше. Хоча Invisalign продукти можуть бути видалені, це буде важливо заохочувати підлітків, щоб носити їх на регулярній основі. Синій показники використовуються на цих дужках. Як користувач носить їх найчастіше ці показники буде йти від синього кольору до прозорого кольору, який не може бути відмічено іншими. Це працює як велика річ, щоб допомогти заохотити користувачів носити брекети.

Звичайно, підлітки можуть втратити те, що у них є. Invisalign розуміє це, і з кожним Invisalign випрямляч, який використовується для підлітка п’ять додаткових суміщення заміни поставляються. Вони повинні бути використані в тому випадку, дужки своєї губляться або неправильно. Це буде працювати, щоб переконатися, що дужки однієї людини не втратили.

Invisalign брекети корисні для підлітків для всіх цих причин. Вони можуть працювати з установкою навколо зростаючого рот, що підліток має, так що вони можуть бути більш ефективними. Використання заміни суміщення при необхідності і колірних індикаторів по них також помітних речей, щоб побачити тут.