яким старіння впливає на ваше волосся

Оскільки ми старіємо, наші волосся виробляє менше меланіну, той же меланін, який дає нашій шкірі її колір. Найбільш очевидною ознакою старіння є зміна колір наших волосся. Саме з цієї причини наше волосся стають сірими. У будь-якому віці сивина може з’явитися. Це не завжди ознака старіння. Це викликано зниженням пігменту (сиве волосся) або повна втрата пігменту (біле волосся). Причиною для цього до кінця не вивчений.

Вік також впливає на наше волосся іншими способами. Оскільки ми стаємо старше наше волосся схильні до отримання суші, і так потребує більшої кількості вологи, ніж будь-коли раніше. Старі волосся також втрачає частину своєї еластичності і текстури змінюється. Число жінок, помітять, що їх волосся стають тонше і не вистачає життя, для інших це здається сухою і грубою. Це відбувається, тому що, як ми старіємо, розмір волосяного фолікула зменшуються, а ріст волосся сповільнюється. Отже, існує не так багато нового зростання, щоб замінити те, що ми програли.

Шкірне сало (нафта природним чином виробляється в нашій шкірі) зменшується з віком, і, як наслідок нашого волосся, тому, не вистачає його природний блиск і м’якість. І наше виробництво кератину також уповільнює під час менопаузи. Даний волокна білка є обов’язковим у підтримці здоров’я, сильного волосся. Лисіє, то, стоншення волосся і грубий волосся є предметом багатьох чоловіків, а також волосся на обличчі. Щоб приховати свої сірі волосся Обираю правильний відтінок кольору волосся. Якщо ви використовуєте темний колір він може звернути увагу на тьмяний колір обличчя. Так що не використовувати колір більш ніж на пару тонів темніше або світліше, ніж ваш власний колір волосся.

Якщо ви хочете зберегти ваш сірий, прагнемо використовувати шампунь і кондиціонер, який призначений спеціально для сивого волосся. Сірі волосся може виглядати жовта або зеленувата на деяких людей. Для нейтралізації жовтого кольору і залишити свої волосся блискучим і красивими, спробуйте використовувати шампунь, який сивіючі містить фіолетового кольору на основі, а не ваш звичайний шампунь. Основні або темних місць може приховати будь сірі ви хочете замаскувати шляхом змішування їх у інші волосся. Те ж саме стосується забарвлення волосся. Уникайте збирається більше двох відтінків світліше, ніж ваш природний колір волосся, щоб не виглядати старше, ніж ви є насправді.

Зволожуючий (кондиціонування) є необхідною умовою для старших волосся. Використовуйте щотижневої глибокого очищення повітря – запропонував для старіння волосся. Це допоможе зберегти рівень вологості в вашому волоссі. З часом ваші волосся втрачає свою еластичність, і це робить його більш важким стилем, тому рекомендуємо використовувати білок лікування принаймні, один раз на місяць, щоб допомогти вашому волоссю. Для чоловіків і жінок, стоншення волосся може бути дано більш об’ємними вигляд, використовуючи збільшення обсягу продуктів, таких як кондиціонери та муси.