яким організму виробляти колаген – бути першим читати те, що кажуть експерти

Яким організму виробляти колаген? Розуміння на це питання є важливим, якщо ви хочете ефективних результатів у боротьбі зі старінням і омолодження шкіри. У цій статті, з’ясувати ключові наукові факти, які допоможуть вам вибрати кращі по догляду за шкірою для себе.

Колаген і еластин є два білки, які необхідні зберегти нашу шкіру фірми, тоноване, еластичною і пружною. Вони природним чином виробляється в організмі. Виробництво колагену знижується з віком, і це призводить до зморшок, обвислій шкіри і дрібні зморшки з’являються.

Крім того, старіння, є багато інших факторів, відповідальних за заподіяння шкоди колагенових волокон. Деякі з них є травми, хронічні запалення, захворювання і пошкодження вільними радикалами. У наші дні молодь, обірваних волокон колагену поглинаються і повторного виробництва швидко, в той час як ми стаємо старше цей процес сповільнюється.

Гіалуронова кислота є ще одним важливим елементом в нашому організмі, який дає шкірі пружність і міцність. Це «клей», який пов’язує волокна колагену і еластину разом. З віком його рівень зменшується в нашому організмі під дією із страшних фермент гіалуронідаза. Дефіцит гіалуронової кислоти шкіри призводить до шкіри стають більш пористими, тьмяними і млявими.

Цікаво те, що рівень колагену, еластину і гіалуронової кислоти в організмі не може бути збільшено за допомогою зовнішніх засобів, таких як креми, лосьйони, таблетки або добавки, які їх містять. Причина цього в тому, що молекули колагену занадто великі, щоб бути покриті шкірою.

Наукові і природний спосіб підвищення їх рівня в організмі є використання таких продуктів по догляду за шкірою, які містять науково доведений натуральні інгредієнти, які підвищують їх виробництва в самому тілі.

Cynergy TK є природним компонентом вперше в Новій Зеландії. Він підсилює вироблення колагену і еластину, природно, в тілі. Таким чином, вона перезапускається природне джерело молодості всередині і дає молодою, пружною і вершковим кольором обличчя шкіру.

Вакаме є екстракт особливого виду бурих водоростей Японського моря. Він пригнічує дію ферменту гіалуронідази страшний і, таким чином, він зберігає і підвищує рівень гіалуронової кислоти. Це робить нашу шкіру молодою, м’якою і гладкою кольором обличчя. Крім того, багаті необхідними поживними речовинами, такими як вітаміни, мінерали, антиоксиданти і кальцій (він має вміст кальцію, що в 15 разів більше, ніж молоко).

Відвідайте мій сайт для більшого розуміння про те, як же організму виробляти колаген природним. Дізнайтеся більше таких дивовижних природних інгредієнтів, які ви повинні виглядати в кращих анти-старіння продуктів, так що ви можете досягти молода, красива і, природно, сяючої шкіри.