ризики для здоров’я духів

Добре відомо, що духи були широко використовується, щоб підняти настрій або вилікувати тілесні хвороби коронованих осіб і посполитих, так. Навіть фармацевти, який знав про цілющі властивості рослинних масел використовується в парфумерії, застосував ці запашних речовин для лікування декількох захворювань своїх клієнтів.

Крім того, олії рослин, квітів також використовуватися, щоб вилікувати. Це не випадково, що жінка виступає певним кольором серед різних відтінків і тонів. Деякі кольори виявити деякі особливості жінки, яка потім використовується в лікувальних цілях. Жінка і її парфуми мають інтенсивний роман, а не половинчасті флірт. Духи був, є і буде залишатися само унікальний, як жінка була, є і буде залишатися як різні.

В даний час духи складаються з синтетичних сполук, проте раніше вони всі зроблені з рослинної олії, отримані різними геніальний процесів. Ці рослинні масла до цих пір використовуються в деяких високого класу духів. Рослинні масла, які використовуються у парфумерній, як відомо, роблять благотворний вплив на загальне благополуччя людини. Вони діють як протимікробний, протигрибковий, противопаразитарное, противірусну, і антибактеріальних агентів. Вони також відомі як антисептики і сильним дезінфікуючих засобів. Таким чином, люди, що використовують рослинне масло на основі духів також отримати вигоду з їх інших властивостей, які сприяють тілесне здоров’я.

Олії базиліка відомий своїм самопочуттям власності, особливо у випадках депресії. Це також може полегшити мігрень і головні болі. Духи з базиліком масло широко використовується в країнах Сходу. Дуже часто масло, яке широко використовується в парфумерії Олія бергамоту. Крім того, що відмінний репелент комах, а й надзвичайно корисні в вітрянка і герпес. Людей під впливом алкоголю або інших формах інтоксикації, як правило, даний запах парфумів містять чорний перець масло. Це масло має різкий запах, і покращує кровообіг. Це допомагає в прийнятті цих напівнепритомному осіб опритомнів, в приємній і ароматний шлях.

Духи містять масла чорного перцю також використовується в синцях, так як він покращує кровообіг тим самим сприяючи швидкому загоєнню. Гвоздики масло використовують як анальгетик, спазмолітичну, вторгнень, антисептичну, протиблювотну, і широко використовується в стоматології. Евкаліптова олія, сандалове масло, лавандова олія, масло чебрецю, які використовуються для заспокійливу головні болі, запалення, і незначні порізи. Лимонне масло також відомо, що антистресу і антидепресивні властивості. Рожеве масло, олія жасмину, іланг-ілангу і сандалового масла широко використовуються в якості афродизіаків. Духи, що мають ці масла також використовуються для таких цілей, крім того, що використовується виключно для нюхових задоволень.

З часом, парфумери виявили, що кольори відіграють важливу роль у виборі духів. Парфумери та парфумерні консультанти часто використовують колірний тест розеткою для визначення внутрішньої природи жінки і запах яких ідеально підходять для неї. Жінка попросила, щоб вибрати з семи різних колірних комбінаціях. Було встановлено, що жінка, яка вибирає поєднання червоного, помаранчевого, жовтого і блідо-зелені, як правило, екстраверти, оптимістичний, позитивний, і активним. Її вибір парфумів буде свіжим ароматним квітковим нотами. Якщо жінка вибирає приглушені, пастельні відтінки, вона взагалі буде інтровертною і замислений, шукаючи східних ароматів. Якщо жінка вибирає синьо-чорний або ліловим, то вона, як правило, схильні до таємничого і надзвичайно замкнутим, шукає рідкісні аромати і пахощі. Крім того, з різних колірних комбінацій, жіноча вибір парфумерії, чи фруктовий, квітковий, Chypre і т.д., які можуть бути визначені.

Проте, перш ніж прийти до висновку про жіночий тенденції та смаки, слід мати на увазі, що емоції, спосіб життя, події, купівельні звички, і часів, впливають жіноча рішення при покупці духів. Наприклад, у спекотний полудень, майже всі жінки, незалежно від їх колірними перевагами, виберіть аромати з прохолодною м’яти, або океанічних ароматів. Ті ж жінки, по зимовим днем ​​пішов би для мускусу або квіткові аромати, і під час мусонів, вони майже завжди віддають перевагу фруктові аромати для своїх парфумів.

У цій статті відповідно до ліцензії GNU FDL, і можуть поширюватися без попереднього дозволу від автора. Однак ім’я автора і все URL-адреси (посилання), згадані в статті і біографії повинна бути збережена.