природний догляд за шкірою секрети молодшим і свіжим почуттям-шкіри

Шкіра утворює захисне покриття, щільно прилегла одяг, для всього тіла. Це нерівній товщини, товстий і жорсткий на ті частини, які піддаються впливу тиску і тертя, але це особливо еластичний в інші частини, які розрізняються за розміром. Але в кожному місці він пристосований до мети захисту.

Це і секретуючі і виділяють орган і наше здоров’я, наше життя, залежить від його правильного дії. Якщо його мільйонами залоз і до засмічення пір неможливо для одного, щоб бути здоровим. З іншого боку, коли ці відкриті ь ¬ – запобіжні клапани тіла – є вільними домішок тіла легко скинутий. Циркуляція потім покращився, травлення легше, кишкові та сечові виділення стають більш регулярними.

Рівновага встановлюється в процесі усунення між шкірою і внутрішніми органами, і поліпшення, ¬ в результаті нервового стану, а також. Мій власний досвід показує, що щоденне тертя шкіри буде істотно полегшити безсоння. Ці тертя вправи повинні супроводжуватися прохолодну ванну. Мораль всього цього є: зберегти шкіру чистою тертям і купання.

Шкіра складається з трьох шарів. Облягаючі справжню шкіру кутикули, або епідерміс, і, хоча ми зазвичай називаємо цю шкіру, це дійсно тільки захисний шар над істинним шкіри. Він не має кровоносних судин, тому він ніколи не кровоточить і, так як він не містить ніяких нервів, він не відчуває болю. Мікроскопом показує, що вона повністю складається з плоских хвилину ваги, які накладаються один на одного дуже схожі на черепицю даху. Ці лусочки утворюються справжні шкіру під і постійно скинули з організму. Ordi ¬ ньо це непомітно, але іноді ваги накопичуються в маси, званої наліт. Або, якщо накопичення на волосистій частині голови, він відомий як лупа.

Plexion ком ¬ багато в чому залежить від стану епідерміс. Якщо це груба, гарний колір обличчя неможливо. Тимчасове поліпшення ¬ ня може бути отримана з використанням засобів дорогою жіночий розум – “шкіра продукти,” крем і пудру. Але всі ці AP plications ¬ мати той же результат: вони просто заповнити хвилину ліній, і тимчасово згладити шорстку поверхню. Однак, коли це покриття змивається, шкіра буде відновити попередній стан.

Оголошення про так званих “продуктів шкіри” – лосьйони, креми і т.д. позитивно стверджувати, що ці препарати годувати і живити шкіру, і нарощувати основні м’язи, і що вигода від їх застосування є ¬ Тому постійний. Якщо інгредієнти всі ці препарати можуть бути змушені в справжню шкіри і м’язів, і чи може бути кон ¬ перетвориться в живий клітинної тканини, з яких всі частини тіла (шкіра включені) порівня ¬ як передбачалося, це вимога може бути є деякі підстави істини.

Але так як ці клітини можуть вступити в життя в процесі перетравлювання і засвоєння, помилковість вище претензії очевидна. Ви, звичайно, не може сформувати або “створити” живу тканину від мертвої матерії. Термін «живлення шкіри” є дуже привабливою назвою для цих жирних, воскові препарати, але ні шкіри, ні м’язів може харчуватися такою їжею. Тертям деякі дуже незначні поверхневі поглинання лосьйон або крем можна, але навіть це не стане живої тканини.

Їх негайний ефект є покриття поверхні шкіри, яка після їх використання, передбачає більш гладкий вигляд. Але це тимчасово, і не може бути ніякого зростання або поліпшення основних м’язів такими додатками. Заперечує проти цих мазей є те, що вони засмічують і перешкоджати міріади основний пори і залози. Якщо ви хочете мати здорову шкіру, ці поза ¬ дозволяє для домішок системи повинні бути чистими і ясними. В іншому випадку шкіра не може бути здоровим.

природний догляд за шкірою: вправу спосіб лікування зморшкуватої шкіри

Секрет свіжої, здорової шкіри є тертя і чистоти. Бажано, щоб ці тертя вправи практикувати щодня, а після нього прохолодну ванну.

Для обличчя та шиї, тертя з долонь рук є ефективним методом видалення зморшок. Вони можуть бути стерті, і шкіра може бути відполірована як і будь-який інший шматок шкіри. Використовуйте теплу воду і мило для обмивання обличчя та шиї.

У дуже короткий час після початку цих непорозумінь вправи для тіла, ви побачите, що нервова система і спокійніше, що і травлення і кровообіг поліпшується. А що буде довести, що представляють особливий інтерес для дам, що тертя вправи для обличчя та шиї, безсумнівно, призведе до помітного поліпшення.